DARMOWA DOSTAWA od 199zł do 30kg.
71 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00

Wiodące technologie wśród traw - nasiona trawy Barenbrug

Wiodące technologie wśród traw - nasiona trawy Barenbrug

Idealne mieszanki nasion traw! Brązowe plamy, chwasty, łysiny, za dużo koniecznych zabiegów pielęgnacyjnych itd... Właśnie tego chce uniknąć każdy właściciel trawnika. Zastosowanie mieszanek Barenbrug sprawia, że te problemy odejdą w przeszłość. Nieatrakcyjny trawnik z pewnością nie dodaje ogrodowi uroku. Jeśli więc chcesz mieć piękny ogród, zacznij od trawy. Barenbrug z radością pomoże Ci wybrać mieszankę odpowiednią do Twoich potrzeb.

czytaj całość »

Jak prawidłowo przygotować domową rozsadę

Jak prawidłowo przygotować domową rozsadę

Chcąc uprawiać w domu popularne aktualnie rośliny uprawne, warzywa jak pomidor, papryka lub nawet ogórek musimy zapewnić im odpowiednio długi okres wegetacji. Rośliny te pochodzą z regionów świata, gdzie temperatury są znacznie wyższe, co korzystnie wpływa na ich rozwój. Aby zapewnić im optymalne warunki rozwoju, przygotowuje się rozsady, ale jak zrobić to poprawnie tak, aby dojrzała rozsada była krępa, posiadała intensywnie zielone liście i silne korzenie? Przeczytajcie kilka praktycznych porad eksperta.

czytaj całość »

Wysiew nasiona trawy w 6C? Czy to możliwe?

Wysiew nasiona trawy w 6C? Czy to możliwe?

Optymalizacja terminu siewu trawy to bardzo istotny temat, podobnie jak odpowiednia agrotechnika, prawidłowe przygotowanie gleby, technologia czy nawet sposób umieszczenia nasion w glebie, czynniki decydujące bardzo często o powodzeniu wiosennych siewów i podsiewów. Przy jakiej temperaturze granicznej można już zacząć wysiew? Czy 6°C to już wystarczająco dużo? Okazuje się, że TAK!

czytaj całość »

Jak pielęgnować trawnik wiosną?

Jak pielęgnować trawnik wiosną?

Zastanawiasz się co powinieneś zrobić ze swoim trawnikiem zaraz po nadejściu wiosny? Jak pozbyć się problemu suchych i pożółkłych fragmentów trawy wyłaniających się spod śniegu? Siać nowe nasiona trawy? Nawozić specjalistycznymi nawozami do trawy? Przeczytaj kilka porad naszego ogrodnika.

czytaj całość »

6 informacji niezbędnych przy zakładaniu trawnika

6 informacji niezbędnych przy zakładaniu trawnika

Zakładając trawnik myślisz o tym co zrobić, żeby nasiona trawy wzeszły, a całość wyglądała pięknie? Zakładanie trawnika to zapewne temat na książkę począwszy od przygotowania podłoża, poprzez wybór odpowiedniej mieszanki nasion trawy, wysiew w odpowiednich warunkach, aż po koszenie i dalszą pielęgnację, ale nasi eksperci podjęli się streszczenia tematu...

czytaj całość »
Newsletter
Posiadamy zaufane opinie naszych klientów Dostawa nawet w 24H Szybkie i bezpieczne płantności PayU Rzetelna Firma Gazela biznesu
do góry
HORTICO jest Rzetelną firmą! HORTICO posiada Zaufane Opinie!
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl