663 877 773
pn-pt od 8.00 do 16.00

Wysiew nasiona trawy w 6C? Czy to możliwe?

Wysiew nasiona trawy w 6C? Czy to możliwe?

Optymalizacja terminu siewu trawy to bardzo istotny temat, podobnie jak odpowiednia agrotechnika, prawidłowe przygotowanie gleby, technologia czy nawet sposób umieszczenia nasion w glebie, czynniki decydujące bardzo często o powodzeniu wiosennych siewów i podsiewów. Przy jakiej temperaturze granicznej można już zacząć wysiew? Czy 6°C to już wystarczająco dużo? Okazuje się, że TAK!

czytaj całość »

Jak pielęgnować trawnik wiosną?

Jak pielęgnować trawnik wiosną?

Zastanawiasz się co powinieneś zrobić ze swoim trawnikiem zaraz po nadejściu wiosny? Jak pozbyć się problemu suchych i pożółkłych fragmentów trawy wyłaniających się spod śniegu? Siać nowe nasiona trawy? Nawozić specjalistycznymi nawozami do trawy? Przeczytaj kilka porad naszego ogrodnika.

czytaj całość »

6 informacji niezbędnych przy zakładaniu trawnika

6 informacji niezbędnych przy zakładaniu trawnika

Zakładając trawnik myślisz o tym co zrobić, żeby nasiona trawy wzeszły, a całość wyglądała pięknie? Zakładanie trawnika to zapewne temat na książkę począwszy od przygotowania podłoża, poprzez wybór odpowiedniej mieszanki nasion trawy, wysiew w odpowiednich warunkach, aż po koszenie i dalszą pielęgnację, ale nasi eksperci podjęli się streszczenia tematu...

czytaj całość »
Newsletter
Posiadamy zaufane opinie naszych klientów Dostawa nawet w 24H Szybkie i bezpieczne płantności PayU Rzetelna Firma Gazela biznesu
do góry
HORTICO jest Rzetelną firmą! HORTICO posiada Zaufane Opinie!
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl