71 727 62 2071 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00

Owady biegające

  • nowość

Do owadów biegających można zaliczyć karaluchy, prusaki, mrówki oraz niektóre gatunki pluskwiaków. Pojawienie się prusaków i karaluchów zwykle oznacza bliską obecność dużej ilości odpadków organicznych, zwłaszcza w postaci odpadów komunalnych. Mrówki budują swe gniazda zarówno w ogrodzie, jak i pod tarasami, a nawet wewnątrz domów.

Pluskwiaki zazwyczaj pojawiają się w naszych domach przez przypadek. Tak czy inaczej każdy owad biegający jest niepożądanym gościem, który wywołuje ciarki na plecach domowników. Zwalczanie owadów biegających polega na zastosowaniu bezpośrednich preparatów w formie sprayu oraz specjalnych trutek.

Mrówki w ogrodzie stanowią bardzo złożony problem. Ich gniazda mogą powodować uszkodzenie systemu korzeniowego roślin, poza tym, mrówki są bardzo przedsiębiorcze i zakładają hodowle mszyc, broniąc je przed naturalnymi wrogami.

Zapisz się do newslettera i odbierz
15 zł rabatu!

Otrzymuj porady na temat pielęgnacji ogrodu, nowości i rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

Kod rabatowy o wartości 15zł jest ważny przez 3 miesiące od daty otrzymania wiadomości, przy zakupach za minimum 150 zł. Do wykorzystania tylko w sklepie online. Nie łączy się z innymi promocjami. W celu skorzystania z rabatu, należy wprowadzić kod podczas procesu składania zamówienia. Kod zostanie wysłany na podany adres mailowy w ciągu 1 godziny od momentu zapisania się na newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HORTICO SA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. W celu otrzymywania informacji marketingowych w formie Newslettera, dostosowanych do moich preferencji na podstawie historii transakcji, działań w kanałach sprzedaży (np. pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, miejsce zamieszkania), w tym celu podaję mój adres e-mail. Przetwarzanie Państwa danych na potrzeby otrzymywania spersonalizowanych informacji marketingowych w formie Newslettera odbywa się na podstawie Państwa zgody, która może zostać w każdej chwili odwołana. Wycofanie zgody na otrzymywanie Newslettera nie wpływa na legalność wiadomości przesłanych na podany adres e-mail przed wycofaniem Państwa zgody. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka HORTICO SA z siedzibą We Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.
Zobacz nas na yoputube.com Zobacz nas na facebook.com Zobacz nas na instagram.com
do góry
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl