71 727 62 2071 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00

Akcesoria ogrodowe

BIG Walec do trawy 50cm

BIG Walec do trawy 50cm

producent: BIG
5907778339842
cena: 264,87 zł
BIOWIN PH Metr glebowy kwasomierz

BIOWIN PH Metr glebowy kwasomierz

producent: BIOWIN
5904816017533
cena: 23,93 zł
BROS Akwa na glony do oczek wodnych 250ml

BROS Akwa na glony do oczek wodnych 250ml

producent: BROS
5904517045248
cena: 24,99 zł

Poza klasycznym wyposażeniem ogrodu jakim jest sprzęt nawadniający, narzędzia ogrodnicze oraz opryskiwacze, w przydomowym ogrodzie niezwykle przydatne okazują się akcesoria pozwalające na najlepszą pielęgnację naszych roślin (poprzez analizę wilgotności, kwasowości czy temperatury gleby). Bardzo wygodnym wyposażeniem ogrodu są:

  • wilgotnościomierze (gleby lub drewna)
  • kwasomierz do gleby
  • termometry zewnętrzne
  • preparaty zwalczające glony w oczkach wodnych
  • preparaty uzdatniające wodę w basenie
  • obrzeża trawników
  • preparaty do odśnieżania (np. chlorek magnezu)
  • akcesoria do gillowania (brykiet, węgiel drzewny, podpałka)
  • plandeki do okrywania
  • siatki ogrodnicze i sznutki ogrodowe
Zapisz się do newslettera i odbierz
15 zł rabatu!

Otrzymuj porady na temat pielęgnacji ogrodu, nowości i rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

Kod rabatowy o wartości 15zł jest ważny przez 3 miesiące od daty otrzymania wiadomości, przy zakupach za minimum 150 zł. Do wykorzystania tylko w sklepie online. Nie łączy się z innymi promocjami. W celu skorzystania z rabatu, należy wprowadzić kod podczas procesu składania zamówienia. Kod zostanie wysłany na podany adres mailowy w ciągu 1 godziny od momentu zapisania się na newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HORTICO SA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. W celu otrzymywania informacji marketingowych w formie Newslettera, dostosowanych do moich preferencji na podstawie historii transakcji, działań w kanałach sprzedaży (np. pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, miejsce zamieszkania), w tym celu podaję mój adres e-mail. Przetwarzanie Państwa danych na potrzeby otrzymywania spersonalizowanych informacji marketingowych w formie Newslettera odbywa się na podstawie Państwa zgody, która może zostać w każdej chwili odwołana. Wycofanie zgody na otrzymywanie Newslettera nie wpływa na legalność wiadomości przesłanych na podany adres e-mail przed wycofaniem Państwa zgody. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka HORTICO SA z siedzibą We Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.
Zobacz nas na yoputube.com Zobacz nas na facebook.com Zobacz nas na instagram.com
do góry
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl