71 727 62 2071 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00

Nasiona kwiatów

PNOS Banan 10n

PNOS Banan 10n

producent: PNOS
5904232216954
cena: 3,60 zł
PNOS  Żmijowiec 1g

PNOS Żmijowiec 1g

producent: PNOS
5904232156946
cena: 1,74 zł

Kwiaty to wspaniała dekoracja każdego przydomowego ogródka, działki czy też balkonu. Ich uprawa i pielęgnacja często wymaga sporo czasu i cierpliwości. Jest jednak wiele i takich roślin, które dla pięknego wyglądu nie potrzebują wiele naszej uwagi. W naszej ofercie znaleźć można nasiona kwiatów jedno i wielorocznych, o kwiatach jedno lub wielobarwnych, przeznaczonych do zasiewu w miejscach o różnym stopniu nasłonecznienia oraz o różnej wysokości całej rośliny. Opis produktu pomoże każdemu dobrać nasiona odpowiednie do miejsca, w którym planuje je zasiać.

Zapisz się do newslettera i odbierz
15 zł rabatu!

Otrzymuj porady na temat pielęgnacji ogrodu, nowości i rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

Kod rabatowy o wartości 15zł jest ważny przez 3 miesiące od daty otrzymania wiadomości, przy zakupach za minimum 150 zł. Do wykorzystania tylko w sklepie online. Nie łączy się z innymi promocjami. W celu skorzystania z rabatu, należy wprowadzić kod podczas procesu składania zamówienia. Kod zostanie wysłany na podany adres mailowy w ciągu 1 godziny od momentu zapisania się na newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HORTICO SA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. W celu otrzymywania informacji marketingowych w formie Newslettera, dostosowanych do moich preferencji na podstawie historii transakcji, działań w kanałach sprzedaży (np. pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, miejsce zamieszkania), w tym celu podaję mój adres e-mail. Przetwarzanie Państwa danych na potrzeby otrzymywania spersonalizowanych informacji marketingowych w formie Newslettera odbywa się na podstawie Państwa zgody, która może zostać w każdej chwili odwołana. Wycofanie zgody na otrzymywanie Newslettera nie wpływa na legalność wiadomości przesłanych na podany adres e-mail przed wycofaniem Państwa zgody. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka HORTICO SA z siedzibą We Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.
Zobacz nas na yoputube.com Zobacz nas na facebook.com Zobacz nas na instagram.com
do góry
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl