71 727 62 2071 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00

Nawozy do fertygacji

AGRIL Saletra magnezowa płatkowa 25kg

AGRIL Saletra magnezowa płatkowa 25kg

producent: AGRIL
2031710401670
cena: 90,72 zł
Fructus Professional 11-52-8+Micro 10kg

Fructus Professional 11-52-8+Micro 10kg

producent: FOSFAN
5906074142118
cena: 168,75 zł
Fructus Professional 12-12-36+Micro 10kg

Fructus Professional 12-12-36+Micro 10kg

producent: FOSFAN
5906074142125
cena: 156,61 zł
HORTICO HORTISOL Micro 25kg 7%Fe

HORTICO HORTISOL Micro 25kg 7%Fe

producent: HORTICO
2211201073689
cena: 935,55 zł
HORTICO HORTISOL Micro 3kg 7%Fe

HORTICO HORTISOL Micro 3kg 7%Fe

producent: HORTICO
2211201150762
cena: 129,99 zł
HORTICO Saletra wapniowa płatki 25 kg

HORTICO Saletra wapniowa płatki 25 kg

producent: HORTICO
2211201230396
cena: 89,97 zł
Hydropon Mikroplus 5l

Hydropon Mikroplus 5l

producent: INTERMAG
5901179072223
cena: 130,40 zł
Hydrovit 5,0l

Hydrovit 5,0l

producent: HYDROKOMPLET
2031710407696
cena: 63,50 zł

Nawozy do fertygacji – zwiększaj plony dzięki efektywnemu nawożeniu

 

Jeśli poszukujesz wysokiej jakości nawozów, które dostarczą Twoim roślinom niezbędnych składników odżywczych, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nawozów do fertygacji, które w niezwykle efektywny sposób zapewnią Twoim roślinom optymalne odżywienie i będą sprzyjać ich wzrostowi.

Efektywne łączenie nawożenia i nawadniania dla wzrostu i zdrowia roślin

 

Fertygacja jest metodą nawożenia znaną od lat, która zdobywa coraz większe uznanie w uprawie roślin. W odróżnieniu od tradycyjnych form nawożenia posypowego i dolistnego, nawozy do fertygacji wykorzystują wodę jako nośnik do dostarczania roślinom rozpuszczonych składników odżywczych. Jest to skuteczny i precyzyjny sposób zapewnienia im optymalnego odżywienia, dostosowanego do ich aktualnego etapu wzrostu, za pośrednictwem systemów nawadniających.

Termin "fertygacja" powstał przez połączenie dwóch słów: "fertilisation" (nawożenie) i "irrigation" (nawadnianie). Ta metoda łączy nawożenie z procesem nawadniania, co pozwala na efektywne łączenie dokarmiania roślin z ich potrzebami wodnymi. Fertygacja znajduje zastosowanie w różnych rodzajach upraw, w tym w uprawach ogrodniczych pod osłonami, na podłożach inertnych, w uprawach warzyw polowych, sadowniczych, plantacjach roślin jagodowych i szkółkach roślin ozdobnych. Doskonale sprawdza się także w utrzymaniu zdrowych i pięknych trawników oraz rabat ozdobnych.

 

Zalety skutecznego nawożenia roślin metodą fertygacji

 

Fertygacja posiada szereg korzyści i zalet, które przyczyniają się do optymalnego wzrostu i rozwoju roślin. Jest to skuteczna i precyzyjna metoda dostarczania rozpuszczonych składników odżywczych bezpośrednio do korzeni, co przekłada się na efektywne wykorzystanie nawozów. Dzięki fertygacji możemy dostosować składniki odżywcze do aktualnego etapu wzrostu roślin, zapewniając im optymalne odżywienie. Jest to również sposób unikania nadmiernego nawożenia, minimalizując ryzyko przedawkowania składników odżywczych. Nawozy do fertygacji minimalizują straty składników odżywczych, które mogą występować w tradycyjnych metodach nawożenia oraz poprawiają efektywność wykorzystania wody.

Szeroki wybór nawozów jedno- i wieloskładnikowych dla pełnego sukcesu upraw

 

W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości nawozy jednoskładnikowe, jak i wieloskładnikowe, które są doskonale dostosowane do systemów fertygacyjnych.

Nawozy do fertygacji jednoskładnikowe to produkty, które zawierają tylko jeden składnik odżywczy, taki jak azot, fosfor, wapń czy potas. Są one doskonałe do precyzyjnego dostarczania konkretnych składników odżywczych, które mogą być potrzebne roślinom w różnych fazach wzrostu. Świetnie sprawdzi się np.: MKP Hortipray.

https://e-hortico.pl/pl/p/Fosforan-monopotasowy-MKP-PRAYONHORTIPRAY-25kg/3518

Z kolei nawozy do fertygacji wieloskładnikowe są kompleksowymi mieszankami różnych składników odżywczych, które są niezbędne dla ogólnego rozwoju roślin. Są starannie zbilansowane, aby dostarczyć roślinom optymalne połączenie substancji odżywczych, takich jak azot, fosfor, potas, magnez czy mikroelementy. Polecamy - YARA Kristalon błękitny 20-5-10 25 kg.

https://e-hortico.pl/pl/p/YARA-Kristalon-blekitny-20-5-10-25-kg/4142

Wybór pomiędzy nawozami jednoskładnikowymi a wieloskładnikowymi zależy od indywidualnych potrzeb roślin oraz analizy gleby i wymagań odżywczych. Nawozy jednoskładnikowe pozwalają na bardziej precyzyjne dostarczanie konkretnych składników w przypadku niedoboru, podczas gdy nawozy wieloskładnikowe są idealne dla zwiększenia plonów i poprawy ogólnego stanu roślin.

 

Najwyższa jakość nawozów do fertygacji w różnorodnych formach

 

Wszystkie nasze nawozy charakteryzują się najwyższą jakością i wysoką czystością, co jest kluczowe dla skutecznego działania systemów fertygacyjnych. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko zatykania się kapilar i kroplowników, co przekłada się na płynne i niezakłócone dostarczanie rozpuszczonych składników odżywczych do roślin. W naszym sklepie oferujemy nawozy do fertygacji od sprawdzonych i cenionych producentów, które zostały dokładnie przebadane pod względem składu, jakości i efektywności, aby zapewnić najwyższe standardy.

Posiadamy nawozy do fertygacji w formie płynnej i stałej, aby sprostać różnorodnym preferencjom i potrzebom naszych klientów. Nawozy w formie płynnej cechują się doskonałą rozpuszczalnością, co umożliwia łatwe i precyzyjne dozowanie w systemach fertygacyjnych. Natomiast nawozy w formie stałej są wygodne w przechowywaniu i transportowaniu, zapewniając jednocześnie wysoką jakość składników odżywczych.

Niezależnie od wybranego rodzaju nawozu, nasza oferta spełnia najwyższe standardy jakości, zapewniając profesjonalne rozwiązania dla nawożenia fertygacyjnego. Dzięki naszym nawozom będziesz mógł skutecznie i precyzyjnie dostarczać roślinom optymalne składniki odżywcze, gwarantując im zdrowy wzrost, bujność i wydajność.

Zapisz się do newslettera i odbierz
15 zł rabatu!

Otrzymuj porady na temat pielęgnacji ogrodu, nowości i rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

Kod rabatowy o wartości 15zł jest ważny przez 3 miesiące od daty otrzymania wiadomości, przy zakupach za minimum 150 zł. Do wykorzystania tylko w sklepie online. Nie łączy się z innymi promocjami. W celu skorzystania z rabatu, należy wprowadzić kod podczas procesu składania zamówienia. Kod zostanie wysłany na podany adres mailowy w ciągu 1 godziny od momentu zapisania się na newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HORTICO SA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. W celu otrzymywania informacji marketingowych w formie Newslettera, dostosowanych do moich preferencji na podstawie historii transakcji, działań w kanałach sprzedaży (np. pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, miejsce zamieszkania), w tym celu podaję mój adres e-mail. Przetwarzanie Państwa danych na potrzeby otrzymywania spersonalizowanych informacji marketingowych w formie Newslettera odbywa się na podstawie Państwa zgody, która może zostać w każdej chwili odwołana. Wycofanie zgody na otrzymywanie Newslettera nie wpływa na legalność wiadomości przesłanych na podany adres e-mail przed wycofaniem Państwa zgody. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka HORTICO SA z siedzibą We Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.
Zobacz nas na yoputube.com Zobacz nas na facebook.com Zobacz nas na instagram.com
do góry
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl