71 727 62 2071 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00
O sklepie

Szanowni Państwo,

Z ogromną radością oddajemy Wam nasz internetowy sklep ogrodniczy. Różni się on od innych sklepów działających w wirtualnej rzeczywistości tym, że e-HORTICO stworzone jest na silnych podstawach hurtowni HORTICO S.A. istniejącej od 21 lat w świecie tradycyjnego biznesu branży ogrodniczej. Wszystkie towary które w nim oferujemy dostępne są w naszej hurtowni. Nie musicie czekać, aż zamówimy je dla Was u producenta, a następnie je Wam wyślemy. W sklepie e-HORTICO, Wasze zamówienie realizowane jest natychmiast, z magazynu!

Do Państwa dyspozycji jest młody i pełen entuzjazmu zespół specjalistów, a nad organizacją oprócz naszego poczucia odpowiedzialności czuwa wdrożony i certyfikowany w niemieckim TUV, system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9000-2001. Nasz sklep internetowy zbudowaliśmy od podstaw. Procedury opracowaliśmy tak by były efektywne i jak najbardziej przyjazne dla internautów. Gotowi jesteśmy go rozwijać i ulepszać. Otwarci jesteśmy na Wasze uwagi, sugestie i zapytania. Będziemy się starali podnosić poprzeczkę coraz wyżej.

Życzę udanych zakupów.

Paweł Kolasa
Prezes zarządu HORTICO S.A.
Wrocław 2013

Zapisz się do newslettera i odbierz
15 zł rabatu!

Otrzymuj porady na temat pielęgnacji ogrodu, nowości i rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

Kod rabatowy o wartości 15zł jest ważny przez 3 miesiące od daty otrzymania wiadomości, przy zakupach za minimum 150 zł. Do wykorzystania tylko w sklepie online. Nie łączy się z innymi promocjami. W celu skorzystania z rabatu, należy wprowadzić kod podczas procesu składania zamówienia. Kod zostanie wysłany na podany adres mailowy w ciągu 1 godziny od momentu zapisania się na newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HORTICO SA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. W celu otrzymywania informacji marketingowych w formie Newslettera, dostosowanych do moich preferencji na podstawie historii transakcji, działań w kanałach sprzedaży (np. pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, miejsce zamieszkania), w tym celu podaję mój adres e-mail. Przetwarzanie Państwa danych na potrzeby otrzymywania spersonalizowanych informacji marketingowych w formie Newslettera odbywa się na podstawie Państwa zgody, która może zostać w każdej chwili odwołana. Wycofanie zgody na otrzymywanie Newslettera nie wpływa na legalność wiadomości przesłanych na podany adres e-mail przed wycofaniem Państwa zgody. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka HORTICO SA z siedzibą We Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.
Zobacz nas na yoputube.com Zobacz nas na facebook.com Zobacz nas na instagram.com
do góry
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl