DARMOWA DOSTAWA od 199zł do 30kg.
71 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00

Ssaki i ptaki

Wiele ssaków i ptaków w naszych ogrodach spełnia pożyteczną funkcję, redukując liczbę owadów. Trudno jednak chmarę wygłodniałych szpaków witać z otwartymi ramionami. Gniazdo gołębi nad oknem to również nie jest kontakt z przyrodą, jakiego pragniemy. Na szczęście istnieje wiele preparatów, które nie szkodząc zwierzętom sprawiają, że możemy spać spokojnie. Bardzo skuteczne okazują się tu preparaty do opryskiwanie drzew, krzewów i murów, zawierające naturalne repelenty, których ptaki zwyczajnie nie znoszą.

Odstraszanie ssaków można rozpatrywać dwukierunkowo.

  • odstraszanie dzikich zwierząt
  • odstraszanie zwierząt domowych

Sarny, dziki i zające mogą być bardzo uciążliwe na plantacjach oraz w sadach - szczególnie w okresie zimowym, kiedy brakuje pożywienia. Kuny, z kolei to niemal doskonałe, a zarazem złośliwe drapieżniki, potrafiące udusić kilkanaście kur, gołębi hodowlanych, a nawet małego psa. Dzikie zwierzęta można łatwo wyeliminować stosując naturalne repelenty.

Zwierzęta domowe, a zwłaszcza koty sąsiadów mogą być bardzo uciążliwe, ponieważ ich naturalnym zwyczajem jest oznaczanie terytorium. Na szczęście, podobnie, jak w przypadku dzikich zwierząt, na rynku istnieje wiele naturalnych i skutecznych preparatów odstraszających psy i koty.

ASN Silvakol 0,8l

ASN Silvakol 0,8l

producent: ASPLANT
cena: 43,10 zł
Newsletter
Posiadamy zaufane opinie naszych klientów Dostawa nawet w 24H Szybkie i bezpieczne płantności PayU Rzetelna Firma Gazela biznesu
do góry
HORTICO jest Rzetelną firmą! HORTICO posiada Zaufane Opinie!
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl