71 727 62 2071 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00

Produkty do odśnieżania sklep

Nie chcesz, aby znowu zima Cię zaskoczyła ? Śnieg zasypał całą drogę, chodnik, parking ? Mamy rozwiązanie !

Do utrzymania dróg, chodników, parkingów, placów, w okresie zimowym,  w którym często występują obfite opady śniegu, niezbędne są odpowiednie preparaty do odśnieżania. W naszej ofercie znajdziesz sól drogową, chlorek magnezu oraz chlorek wapnia. Środki te skutecznie roztopią śnieg oraz oblodzenia, podniosą bezpieczeństwo na drogach, chodnikach, czy innych często uczęszczanych miejscach. 

Chlorek wapnia - skutecznie roztapia lód i śnieg a dodatkowo działa w bardzo niskich temperaturach, i jest bezpieczny dla środowiska. Doskonały w przypadku silnych mrozów.

Chlorek magnezu - nie tylko jest bardzo wydajny i skuteczny w roztapianiu lodu i śniegu, ale jest jednocześnie bardzo bezpieczny dla środowiska. Środek ten nie wyrządza szkód roślinom, zwierzętom a także kostce brukowej, samochodom czy butom. 

Sól drogowa - najbardziej popularny środek do utrzymania dróg, ulic, chodników w okresie zimowym. Jej główny atut to podniesienie bezpieczeństwa. Sól oferowana w naszym sklepie ma stosowne atesty i opinie.

Zapisz się do newslettera i odbierz
15 zł rabatu!

Otrzymuj porady na temat pielęgnacji ogrodu, nowości i rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

Kod rabatowy o wartości 15zł jest ważny przez 3 miesiące od daty otrzymania wiadomości, przy zakupach za minimum 150 zł. Do wykorzystania tylko w sklepie online. Nie łączy się z innymi promocjami. W celu skorzystania z rabatu, należy wprowadzić kod podczas procesu składania zamówienia. Kod zostanie wysłany na podany adres mailowy w ciągu 1 godziny od momentu zapisania się na newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HORTICO SA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. W celu otrzymywania informacji marketingowych w formie Newslettera, dostosowanych do moich preferencji na podstawie historii transakcji, działań w kanałach sprzedaży (np. pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, miejsce zamieszkania), w tym celu podaję mój adres e-mail. Przetwarzanie Państwa danych na potrzeby otrzymywania spersonalizowanych informacji marketingowych w formie Newslettera odbywa się na podstawie Państwa zgody, która może zostać w każdej chwili odwołana. Wycofanie zgody na otrzymywanie Newslettera nie wpływa na legalność wiadomości przesłanych na podany adres e-mail przed wycofaniem Państwa zgody. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka HORTICO SA z siedzibą We Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.
Zobacz nas na yoputube.com Zobacz nas na facebook.com Zobacz nas na instagram.com
do góry
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl