71 727 62 2071 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00

Nasiona traw

Każdy ogrodnik hobbysta marzy o pięknym, zielonym trawniku. Żeby osiągnąć takie efekt musimy jednak poświęcić sporo pracy. Oprócz odpowiedniego przygotowania podłoża musimy wybrać odpowiednią mieszankę nasion traw, a następnie wysiać je i odpowiednio pielęgnować. Inne nasiona trawy zastosujemy do trawników leżących w miejscach suchych (trawy watersaver) lub zacienionych (trawy shadow gazon), inną do ogródków przydomowych (trawy uniwersalne), a jeszcze inną do tych intensywnie użytkowanych (trawy sportowe). Warto poświęcić chwilę czasu, aby dobrać odpowiednią mieszankę trawnikową ponieważ bardzo często nieprawidłowy dobór nasion, przygotowanie podłoża czy sam wysiew wykonany w nieodpowiedni sposób skutkują znacznie większymi kosztami i nakładami pracy, które trzeba będzie włożyć w pielęgnację trawnika. W naszym internetowym sklepie ogrodniczym oferujemy bogatą gamę mieszanek traw na wszelkiego typu podłoża. Trawy dostępne są zazwyczaj do wysyłki w czasie nie przekraczającym 24H.

Zapisz się do newslettera i odbierz
15 zł rabatu!

Otrzymuj porady na temat pielęgnacji ogrodu, nowości i rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

Kod rabatowy o wartości 15zł jest ważny przez 3 miesiące od daty otrzymania wiadomości, przy zakupach za minimum 150 zł. Do wykorzystania tylko w sklepie online. Nie łączy się z innymi promocjami. W celu skorzystania z rabatu, należy wprowadzić kod podczas procesu składania zamówienia. Kod zostanie wysłany na podany adres mailowy w ciągu 1 godziny od momentu zapisania się na newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HORTICO SA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. W celu otrzymywania informacji marketingowych w formie Newslettera, dostosowanych do moich preferencji na podstawie historii transakcji, działań w kanałach sprzedaży (np. pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, miejsce zamieszkania), w tym celu podaję mój adres e-mail. Przetwarzanie Państwa danych na potrzeby otrzymywania spersonalizowanych informacji marketingowych w formie Newslettera odbywa się na podstawie Państwa zgody, która może zostać w każdej chwili odwołana. Wycofanie zgody na otrzymywanie Newslettera nie wpływa na legalność wiadomości przesłanych na podany adres e-mail przed wycofaniem Państwa zgody. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka HORTICO SA z siedzibą We Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.
Zobacz nas na yoputube.com Zobacz nas na facebook.com Zobacz nas na instagram.com
do góry
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl