71 727 62 2071 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00

AGRECOL Granulat odstraszający dzikie zwierzęta 100g

od: AGRECOL kod produktu: 5902341009566

Idealnie odgania dziką zwierzynę, w sam raz do stosowania na tarasy, obejścia i przydomowy ogródek. 

Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie.
37,95 zł 37.95
ilość
availability
Produkt w magazynie
w magazynie
Zamówienia telefoniczne
Zamówienia telefoniczne
poniedziałek-piątek 8-16
+48 71 727 6220
Szczegóły

AGRECOL Granulat odstraszający dzikie zwierzęta

Produkt służący do odganiania dzikiej zwierzyny (sarny, dziki, jelenie, zające, lisy itp.), zabezpieczając Twoją posesję przed szkodami jakie mogą wywołać: zanieczyszczanie odchodami, zjadanie roślin ozdobnych i wyjadanie owoców. Skutecznie odstrasza również: kuny, krety, nornice, wrony, ptaki drapieżne, króliki, karczowniki ziemnowodne w ogrodach, cmentarzach, parkach, oraz obiektach sportowych. Zwierzęta wyczuwają substancje zapachowe preparatu, co powoduje ucieczkę zwierząt.

 

Sposób użycia:

Dla dzików i zwierzyny płowej (m.in. jelenie, sarny, daniele), zaleca się rozsypać 80-100 g granulatu na każde 100 m² powierzchni oraz stworzyć barierę zapachową w formie pasa o szerokości 2 m, z zastosowaniem 40 g granulatu na każde 100 m² obwodu zamkniętej przestrzeni.

Aby odstraszyć kuny, należy rozsypać 100 g granulatu na 50-100 m² powierzchni, którą chcemy chronić.

W przypadku kretów i nornic, zaleca się usunąć ziemię z kopca aż do odsłonięcia kanału wejściowego, a następnie wprowadzić 20 g granulatu do środka korytarza. Następnie należy przykryć kanał glebą, tak aby otwór był uszczelniony, a zapach mógł rozchodzić się wewnątrz korytarza. Zabieg działa natychmiast po zastosowaniu i należy go powtarzać po każdorazowym opadzie deszczu.

 

 

Opakowanie:
100g


Rzeczywisty wygląd towaru może różnić się od tego, który widnieje na zdjęciach.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Opinie klientów (0)
Twoja ocena: 2.56001
Zapisz się do newslettera i odbierz
15 zł rabatu!

Otrzymuj porady na temat pielęgnacji ogrodu, nowości i rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

Kod rabatowy o wartości 15zł jest ważny przez 3 miesiące od daty otrzymania wiadomości, przy zakupach za minimum 150 zł. Do wykorzystania tylko w sklepie online. Nie łączy się z innymi promocjami. W celu skorzystania z rabatu, należy wprowadzić kod podczas procesu składania zamówienia. Kod zostanie wysłany na podany adres mailowy w ciągu 1 godziny od momentu zapisania się na newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HORTICO SA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. W celu otrzymywania informacji marketingowych w formie Newslettera, dostosowanych do moich preferencji na podstawie historii transakcji, działań w kanałach sprzedaży (np. pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, miejsce zamieszkania), w tym celu podaję mój adres e-mail. Przetwarzanie Państwa danych na potrzeby otrzymywania spersonalizowanych informacji marketingowych w formie Newslettera odbywa się na podstawie Państwa zgody, która może zostać w każdej chwili odwołana. Wycofanie zgody na otrzymywanie Newslettera nie wpływa na legalność wiadomości przesłanych na podany adres e-mail przed wycofaniem Państwa zgody. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka HORTICO SA z siedzibą We Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.
Zobacz nas na yoputube.com Zobacz nas na facebook.com Zobacz nas na instagram.com
do góry
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl