663 877 773
pn-pt od 8.00 do 16.00

Pellacol 10PA 1l

producent: AGRO
kod produktu: HSAPROG010002
Oceń produkt: 0

Wydajny środek do odstraszania i utrzymania dzikich zwierząt z dala, forma pasty do smarowania, świetna ochrona drzewek leśnych i sadowniczych.

Produkt wycofany z oferty,
zapytaj o zamiennik
wycofany z oferty, zapytaj o zamiennik
Kosz dostawy: od 9.99 zł
Cena brutto: 41,20 zł / szt. 41.20
ilość szt.
UWAGA - produkt profesjonalny - wymaga zezwolenia Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r.
Opis

Pellacol 10PA 1l

Substancja biologicznie czynna: tiuram (związek z grupy dwutiokarbaminianów)-10%.

Środek o działaniu odstraszającym roslinożerne ssaki w formie pasty do smarowania, przeznaczony do ochrony drzewek leśnych i sadowniczych przed zgryzaniem i spałowaniem przez roślinożerne ssaki.

Zakres stosowania, terminy i dawki:
Leśnictwo (sadzonki drzew, młodniki)-roślinożerne ssaki (gryzonie, zającowate i jeleniowate).
Środek stosować w okresie jesiennym, na suchą powierzchnię kory drzew i pędów sadzonek. a) zabezpieczenie przed zgryzaniem - ręką zabezpieczoną w gumową rękawicę lub używając ręcznego opryskiwacza, nanosić środek na wierzchołkową część pędu głównego, unikając zasmarowywania i opryskiwania pączków.
W zależności od gatunku i wielkości sadzonek zużycie środka wynosi 2-4 litry/1000 sadzonek. b) zabezpieczenie przed spałowaniem - środek nanosić szczotką nakładając cienką warstwę.
W modnikach sosnowych środek nanosić na międzykółek najbardziej narażony na spałowanie będący w zasięgu głowy zwierzyny (najczęściej pierwszy międzykółek od góry, z którego opadło już igliwie).
Starsze drzewa iglaste smarować na fragmencie strzały najbardziej narażonej na spałowanie.
Sadownictwo (drzewa owocowe, krzewy owocowe)-zwierzęta łowne (zającowate i jeleniowate).
Zabezpieczenie przed zgryzaniem pędów oraz strzał, drzewek przed ogryzaniem lub spałowaniem. Środek stosować 2-3 razy w okresie jesienno-zimowo-wiosennym.
Smarować suchą powierzchnię pędu jednolitą warstwą środka.
Zalecana dawka: około 1 litr/100 sztuk, w zależności od wielkości drzew i krzewów

Uwagi:
Środek stosować w dni bezwietrzne w temperaturze nie niższej niż 0º C.

Opakowania:
1l

Opinie o produkcie (0)
Newsletter
Posiadamy zaufane opinie naszych klientów Dostawa nawet w 24H Szybkie i bezpieczne płantności PayU Rzetelna Firma Gazela biznesu
do góry
HORTICO jest Rzetelną firmą! HORTICO posiada Zaufane Opinie!
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl