663 877 773
pn-pt od 8.00 do 16.00

Sprzęt ogrodniczy

Ilość pracy w ogrodzie jest wprostproporcjonalna do jego wielkość – co sprowadza się do prostej zależności polegającej na tym, że im większy ogród, tym więcej pracy. Wiąże się to często także z koniecznością wykorzystania różnego rodzaju mniej lub bardziej zaawansowanego sprzętu ogrodniczego.

Staramy o jak największą kompleksowość naszej oferty, dlatego odnaleźć w niej można różnego typu sprzęt ogrodniczy o szerokim praktycznym zastosowaniu. Jako przykład warto wymienić traktory ogrodowe, kosiarki do trawy (spalinowe i elektryczne), kosy, podcinarki, glebogryzarki, odśnieżarki, odkurzacze i dmuchawy, nożyce i pilarki, rębarki, opryskiwacze, wertykulatory, a także urządzenia wielofunkcyjne łączące w sobie funkcje kilku wymienionych wyżej urządzeń.

Oferowane przez nas sprzęty wykonane są przez wiodących producentów z branży, z wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów oraz w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne. Zakupione u nas sprzęty są gwarancją satysfakcji na długie lata ich użytkowania.

Stiga Silex 95 B

Stiga Silex 95 B

producent: Stiga
cena: 3 529,00 zł
Stiga Estate 2084 H

Stiga Estate 2084 H

producent: Stiga
cena: 8 869,00 zł
Stiga Combi 48 B

Stiga Combi 48 B

producent: Stiga
cena: 1 359,00 zł
Stiga Combi 50 SQ B

Stiga Combi 50 SQ B

producent: Stiga
cena: 1 699,00 zł
Stiga Combi 53 SQ B

Stiga Combi 53 SQ B

producent: Stiga
cena: 1 729,00 zł
Newsletter
Posiadamy zaufane opinie naszych klientów Dostawa nawet w 24H Szybkie i bezpieczne płantności PayU Rzetelna Firma Gazela biznesu
do góry
HORTICO jest Rzetelną firmą! HORTICO posiada Zaufane Opinie!
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl