71 727 62 2071 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00

YARA PG Mix 14-16-18 + mikro 25 kg

od: YARA kod produktu: 2031710402127

Yara PG-Mix 14-16-18 + mikro

Opakowanie 25 kg

Wysokiej jakości, wieloskładnikowy nawóz

Służący do przygotowywania substratów torfowych i mieszanek do uprawy roślin doniczkowych.

357,22 zł 357.22
ilość
availability
Produkt w magazynie
w magazynie
Zamówienia telefoniczne
Zamówienia telefoniczne
poniedziałek-piątek 8-16
+48 71 727 6220
Szczegóły

YARA PG MIX 14-16-18 + MIKRO

Wysokiej jakości nawóz, opakowanie 25 kg

Opis:

Wieloskładnikowy, wysokiej jakości nawóz który służy do przygotowywania substratów torfowych oraz mieszanek do produkcji rozsad oraz uprawy roślin doniczkowych i rabatowych. Kompozycja tego nawozu jest rezultatem prac badawczo-rozwojowych we współpracy z producentami podłoży torfowych, stacji badawczych i producentów-ogrodników. 

Ilość składników pokarmowych zawartych w podłożu przygotowanym na bazie PG Mix-u w oparciu o polecane dawki jest wystarczająca dla normalnego rozwoju młodych roślin przez okres 4 do 6 tygodni. 
Po upływie tego okresu należy rozpocząć pogłówne dokarmianie za pomocą rozpuszczalnych nawozów takich jak NUTRIFOL, KRISTALON lub SUPERBA. 

Skład:

 • azot – 14% N (w tym: 5,5% N-NO3 i 8,5% N-NH4); 

 • fosfor – 16% P2O5; 

 • potas – 18% K2O; 

 • magnez – 0,8% MgO; 

 • siarka – 19% SO3; 

 • bor – 0,03% B; 

 • miedź – 0,12% Cu; 

 • żelazo – 0,09% 

 • Fe; mangan – 0,16% Mn; 

 • molibden – 0,20% Mo; 

 • cynk – 0,04% Zn.


Zalety wyróżniające YARA PG MIX 14-16-18 + Mikro:

 • zawiera podstawowe składniki pokarmowe roślin, zbalansowane proporacje zapewniają zdrowy oraz intensywny wzrost roślin;

 • drobnokrystaliczna postać nawozu pozwala na dokładne wymieszanie i równomierne rozprowadzenie składników w całej objętości podłoża;

 • Yara PG Mix + mikro zawiera pełny zestaw mikroelementów, dzięki czemu zwykły substrat torfowy możemy przekształcić w najwyższej jakości podłoże do uprawy;

 • wiele różnych typów podłoża można produkować w oparciu o jeden nawóz, zmieniając tylko jego dawkę;

 • Yara PG Mix + mikro  występuje jako nawóz tzw. „wszystko w jednym”,  czyni proces produkcji podłoża prostym i szybkim.

Stosowanie:

Dawka PG Mix + mikro, w zależności od jakości substratu oraz przeznaczenia podłoża, wynosi od 0,5 do 2 kg nawozu na 1 m3 podłoża. Niższe (z zalecanych) dawki stosuje się do podłoży wysiewnych oraz przeznaczonych dla roślin wrażliwych na zasolenie.

Opakowanie: 25 kg


Rzeczywisty wygląd towaru może różnić się od tego, który widnieje na zdjęciach.

Opinie klientów (0)
Twoja ocena: 4.2
Zapisz się do newslettera i odbierz
15 zł rabatu!

Otrzymuj porady na temat pielęgnacji ogrodu, nowości i rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

Kod rabatowy o wartości 15zł jest ważny przez 3 miesiące od daty otrzymania wiadomości, przy zakupach za minimum 150 zł. Do wykorzystania tylko w sklepie online. Nie łączy się z innymi promocjami. W celu skorzystania z rabatu, należy wprowadzić kod podczas procesu składania zamówienia. Kod zostanie wysłany na podany adres mailowy w ciągu 1 godziny od momentu zapisania się na newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HORTICO SA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. W celu otrzymywania informacji marketingowych w formie Newslettera, dostosowanych do moich preferencji na podstawie historii transakcji, działań w kanałach sprzedaży (np. pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, miejsce zamieszkania), w tym celu podaję mój adres e-mail. Przetwarzanie Państwa danych na potrzeby otrzymywania spersonalizowanych informacji marketingowych w formie Newslettera odbywa się na podstawie Państwa zgody, która może zostać w każdej chwili odwołana. Wycofanie zgody na otrzymywanie Newslettera nie wpływa na legalność wiadomości przesłanych na podany adres e-mail przed wycofaniem Państwa zgody. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka HORTICO SA z siedzibą We Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.
Zobacz nas na yoputube.com Zobacz nas na facebook.com Zobacz nas na instagram.com
do góry
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl