71 727 62 2071 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00

AGRECOL Nawóz do roślin doniczkowych 0,35l

od: AGRECOL kod produktu: 5902341003014

AGRECOL Nawóz do roślin doniczkowych:

 

 • nawóz płynny
 • bogaty w składniki odżywcze
 • bezpieczny dla środowiska
Prekursor materiałów wybuchowych podlegający regulacjom. Nabycie, wprowadzanie, posiadanie lub stosowanie tego prekursora podlega obowiązkom zgłaszania określonym w art. 9 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2-19/1148 z dnia 20 czerwca 2019 r. w sprawie wprowadzenia do obrotu i stosowania prekursorów materiałów wybuchowych.
5,43 zł 5.43
ilość
availability
Produkt w magazynie
w magazynie
Zamówienia telefoniczne
Zamówienia telefoniczne
poniedziałek-piątek 8-16
+48 71 727 6220
Szczegóły

AGRECOL Nawóz do roślin doniczkowych 0,35l

 

AGRECOL Nawóz do roślin doniczkowych jest nawozem organiczno-mineralnym w płynie do wszelkich roślin doniczkowych, domowych. Nawóz można używać przez cały rok. 

Nawóz może być używany do:

 • zamiokulkasów
 • difenbachii
 • bluszczy
 • palm
 • fikusów
 • begonii
 • kalanchoe
 • fiołków afrykańskich
 • amarylisów
 • anturium
 • cyklamenów perskich i wielu innych roślin doniczkowych. 

Rośliny doniczkowe, ze względu na małą przestrzeń są szczególnie podatne na utratę substancji odżywczych, gdyż nieodżywianie rośliny i gleby sprzyja jałowieniu podłoża, co w konsekwencji powoduje osłabienie rośliny a nawet jej obumarcie. Dlatego odżywianie roślin jest bardzo ważne by utrzymywały one zdrowie, pięknie rosły, nie chorowały i  były odporniejsze na szkodniki. 
Składniki zawarte w nawozie wspierają glebę w tworzenie naturalnej próchnicy. Składniki w nawozie Agrecol są łatwo przyswajane przez rośliny, i działają od razu po nawożeniu. 

Sposób użycia:
Przygotowanie roztworu:
35 ml (1 nakrętka) nawozu rozmieszać w 1 litrze wody.
Nawozu używać podczas podlewania roślin. Rośliny podlewamy jak podczas normalnego podlewania, aby podłoże było dostatecznie wilgotne. Od marca do października rośliny odżywiać co 2-3 tygodnie. Od listopada do lutego rośliny odżywiać 1 raz w miesiącu. Nawóz do roślin doniczkowych może być używany przez cały sezon, zimą zmniejszamy częstotliwość używania nawozu. Nie wolno przekraczać dawek nawozu podanych na opakowaniu.

Nie wolno nawozić roślin przesadzanych lub świeżo posadzonych sadzonek.

Przechowywanie: W temperaturze od 0˚C do +30˚C w oryginalnym, szczelnie zamkniętym opakowaniu w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie przechowywać w pobliżu żywności oraz pokarmu dla zwierząt. Nie spożywać. W przypadku spożycia skontaktować się z lekarzem. W przypadku dostania się nawozu do oczu przemyć je czystą wodą.

NR zezwolenia MRiRW nr 40/03.

Zawartość
azot (N) – 1,5%
fosfor (P2O5) – 0,5%
potas (K2O) – 1%
oraz wspomagające nawożenie ekstrakty związków próchnicznych.

 

OPAKOWANIE: 0,35 L


Rzeczywisty wygląd towaru może różnić się od tego, który widnieje na zdjęciach.

Opinie klientów (0)
Twoja ocena: 0
Zapisz się do newslettera i odbierz
15 zł rabatu!

Otrzymuj porady na temat pielęgnacji ogrodu, nowości i rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

Kod rabatowy o wartości 15zł jest ważny przez 3 miesiące od daty otrzymania wiadomości, przy zakupach za minimum 150 zł. Do wykorzystania tylko w sklepie online. Nie łączy się z innymi promocjami. W celu skorzystania z rabatu, należy wprowadzić kod podczas procesu składania zamówienia. Kod zostanie wysłany na podany adres mailowy w ciągu 1 godziny od momentu zapisania się na newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HORTICO SA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. W celu otrzymywania informacji marketingowych w formie Newslettera, dostosowanych do moich preferencji na podstawie historii transakcji, działań w kanałach sprzedaży (np. pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, miejsce zamieszkania), w tym celu podaję mój adres e-mail. Przetwarzanie Państwa danych na potrzeby otrzymywania spersonalizowanych informacji marketingowych w formie Newslettera odbywa się na podstawie Państwa zgody, która może zostać w każdej chwili odwołana. Wycofanie zgody na otrzymywanie Newslettera nie wpływa na legalność wiadomości przesłanych na podany adres e-mail przed wycofaniem Państwa zgody. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka HORTICO SA z siedzibą We Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.
Zobacz nas na yoputube.com Zobacz nas na facebook.com Zobacz nas na instagram.com
do góry
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl