71 727 62 2071 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00

AGRECOL Miedzian 50WP 20 g

od: AGRECOL kod produktu: 5902341102816

AGRECOL Miedzian 50 WP:

 

  • zwalcza parcha jabłoni i gruszy
  • zwalcza choroby grzybowe
  • dla użytkowników nieprofesjonalnych
Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie.
7,59 zł 7.59
ilość
availability
Produkt w magazynie
w magazynie
Zamówienia telefoniczne
Zamówienia telefoniczne
poniedziałek-piątek 8-16
+48 71 727 6220
Szczegóły

AGRECOL Miedzian 50 WP 20 g

 

AGRECOL Miedzian 50 WP jest to preparat w postaci proszku, który po wymieszaniu z wodą tworzy zawiesinę. Środek ten ma działanie powierzchniowe, rekomenduje się do zabiegów profilaktycznych w ochronie przed chorobami drzew niskopiennych owocowych i warzyw.

Sposób użycia
Preparatu Miedzian należy używać tylko punktowo. Opryski robić opryskiwaczem ręcznym o pojemności do 10 l, nie wolno używać opryskiwaczy z napędem spalinowym lub elektrycznym.

Uwaga
Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem zapoznać się z treścią ulotki i etykietą produktu.

Zawartość substancji czynnej:
miedź w postaci tlenochlorku miedzi – 50% (500 g/kg)

 

OPAKOWANIE: 20 G


Rzeczywisty wygląd towaru może różnić się od tego, który widnieje na zdjęciach.

Zapisz się do newslettera i odbierz
15 zł rabatu!

Otrzymuj porady na temat pielęgnacji ogrodu, nowości i rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

Kod rabatowy o wartości 15zł jest ważny przez 3 miesiące od daty otrzymania wiadomości, przy zakupach za minimum 150 zł. Do wykorzystania tylko w sklepie online. Nie łączy się z innymi promocjami. W celu skorzystania z rabatu, należy wprowadzić kod podczas procesu składania zamówienia. Kod zostanie wysłany na podany adres mailowy w ciągu 1 godziny od momentu zapisania się na newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HORTICO SA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. W celu otrzymywania informacji marketingowych w formie Newslettera, dostosowanych do moich preferencji na podstawie historii transakcji, działań w kanałach sprzedaży (np. pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, miejsce zamieszkania), w tym celu podaję mój adres e-mail. Przetwarzanie Państwa danych na potrzeby otrzymywania spersonalizowanych informacji marketingowych w formie Newslettera odbywa się na podstawie Państwa zgody, która może zostać w każdej chwili odwołana. Wycofanie zgody na otrzymywanie Newslettera nie wpływa na legalność wiadomości przesłanych na podany adres e-mail przed wycofaniem Państwa zgody. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka HORTICO SA z siedzibą We Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.
Zobacz nas na yoputube.com Zobacz nas na facebook.com Zobacz nas na instagram.com
do góry
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl