663 877 773
pn-pt od 8.00 do 16.00

Złącza i zraszacze

Zraszacze ogrodowe to proste urządzenia pozwalające na równomierne nawadnianie dużych powierzchni. Dzięki ich zastosowaniu nie jesteśmy zmuszeni ręcznie podlewać trawnika i jesteśmy w stanie dokładnie regulować ilość dostarczonej wody. 

Każdy, nawet najprostszy system nawadniający musi zawierać elementy łączące - złączki. Od ich jakości zależy praca całego systemu. Nietrudno zatem dojść do wniosku, że inwestycja w wysokiej jakości złączki przedłuży żywotność układu nawadniającego.

Do ręcznego podlewania krzewów można używać samego węża ogrodniczego, jednak jest to bardzo uciążliwa metoda, utrudniająca dozowanie oraz sprzyja marnowaniu wody. Doskonałym narzędziem ułatwiającym podlewanie bezpośrednie jest specjalna dysza, bądź pistolet zraszający.

Newsletter
Posiadamy zaufane opinie naszych klientów Dostawa nawet w 24H Szybkie i bezpieczne płantności PayU Rzetelna Firma Gazela biznesu
do góry
HORTICO jest Rzetelną firmą! HORTICO posiada Zaufane Opinie!
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl