663 877 773
pn-pt od 8.00 do 16.00

Węże ogrodowe

Prozaiczny przyrząd, jakim jest wąż ogrodowy jest niezbędnym akcesorium w każdym, nawet najmniejszym ogrodzie. Dobrej jakości wąż jest nie tylko wygodny w użytkowaniu, ale i odporny na szkodliwy wpływ warunków atmosferycznych. Dlatego też, jeśli zależy nam na trwałości sprzętu ogrodniczego, warto zaopatrzyć się w wąż wysokiej jakości. 

Węże ogrodnicze można wykorzystywać na dwa sposoby:

  • do bezpośredniego podlewania roślin
  • do budowy systemów nawadniających

Konstrukcja systemów nawadniających to skomplikowana sprawa, wymagająca dobrego zaplanowania i rozpoznania ukształtowania terenu. Z racji ciągłego wystawienia na niesprzyjające warunki, przy budowie systemów nawadniających powinno się używać wyłącznie węży i złączek najwyższej jakości.

Jeśli używamy węża wyłącznie do bezpośredniego podlewania rośli, niezwykle pomocnym akcesorium jest stojak na wąż ogrodowy, dzięki któremu unikamy uciążliwego plątania się węża. Rozwiązanie to oszczędza czas i miejsce w ogrodzie oraz przedłuża żywotność węża.

Newsletter
Posiadamy zaufane opinie naszych klientów Dostawa nawet w 24H Szybkie i bezpieczne płantności PayU Rzetelna Firma Gazela biznesu
do góry
HORTICO jest Rzetelną firmą! HORTICO posiada Zaufane Opinie!
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl