DARMOWA DOSTAWA od 199zł do 30kg.
71 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00

Akcesoria dla zwierząt

Nasi czworonożni przyjaciele każdego dnia przynoszą nam radość i satysfakcję ożywiając jednocześnie atmosferę w naszym domu. Aby zapewnić podopiecznym najlepszą kondycję powinniśmy należycie zadbać zarówno o ich dobre wyżywienie, jak i higienę.

Sierść psów i kotów wymaga specyficznego podejścia i specjalistycznej pielęgnacji. Nieprawdą jest, że psów i kotów nie należy kąpać. W tym celu należy jednak stosować wyłącznie specjalistyczne środki, bowiem użycie preparatów przeznaczonych dla ludzi może wywołać u psów i kotów choroby skóry, a nawet zapalenie spojówek i uszu. Atestowane przez inspekcje weterynaryjne szampony i odżywki zapewnią naszemu psu i kotu zdrową skórę i lśniącą sierść.

Z racji częstej ekspozycji na środowisko zewnętrzne, nasze psy i koty narażone są na ataki niebezpiecznych insektów takich jak pchły i kleszcze. Z pasożytami zewnętrznymi, bytującymi w sierści można walczyć na trzy sposoby:

  1. poprzez stosowanie szamponów przeciwpchelnych
  2. poprzez używanie preparatów odstraszających pchły i kleszcze (w formie kropli lub aerozoli)
  3. poprzez założenie naszym czworonogom specjalnych obroży przeciwpchelnych i odstraszających kleszcze
Newsletter
Posiadamy zaufane opinie naszych klientów Dostawa nawet w 24H Szybkie i bezpieczne płantności PayU Rzetelna Firma Gazela biznesu
do góry
HORTICO jest Rzetelną firmą! HORTICO posiada Zaufane Opinie!
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl