71 727 62 2071 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00

SUBSTRAL Osmocote 2w1 Uniwersalny

od: SUBSTRAL kod produktu: 5907487104250
  • Szybko-długotrwały efekt działania
  • Pierwsze efekty w ciągu tygodnia
  • Ekstremalnie długie działanie do 6 miesięcy
  • Wysoka wydajność
  • Minimalne ryzyko przepojenia i spalenia roślin
  • Zawartość bogata w mikroelementy
20,81 zł 20.81
ilość
availability
Produkt w magazynie
w magazynie
Zamówienia telefoniczne
Zamówienia telefoniczne
poniedziałek-piątek 8-16
+48 71 727 6220
Szczegóły

Nowy nawóz Osmocote 2w1 od SUBSTRAL to innowacyjna formuła, która zapewnia roślinom krótko- i długotrwałą dostępność składników odżywczych. Składa się ona z mieszanki granulatu o powolnym uwalnianiu, który jest powlekany, oraz granulek szybko działających, które nie są pokryte powłoką.

Dzięki ulepszonej technologii, nawozy Osmocote 2w1 zapewniają natychmiastowe efekty, a jednocześnie długotrwałe działanie, trwające aż do 6 miesięcy! Niepowlekane granulki dostarczają roślinie składników odżywczych natychmiastowo, a widoczne są one już po 7 dniach. Natomiast powlekane granulki uwalniają składniki odżywcze stopniowo, dzięki powłoce z żywicy organicznej. Ta powłoka zapewnia stałe nawożenie przez 6 miesięcy, a jednocześnie chroni korzenie roślin przed ryzykiem poparzenia i przepojenia.

Nawóz Osmocote 2w1 jest wydajniejszy i zawiera większą dawkę składników odżywczych niż zwykłe granulaty. Nadaje się on do stosowania na rośliny domowe (np. Monstera, Fikus, Dracena i Zamiokulkas) oraz balkonowe (np. Begonia, Pelargonia, Fuksja, Surfinia).

Nawóz uwalnia się codziennie w małych dawkach, dostosowanych do tempa wzrostu kwiatów, dzięki czemu rośliny są nawożone codziennie przez cały sezon. 1 aplikacja Osmocote zastępuje aż 5 aplikacji zwykłych granulatów.

Aby uzyskać najlepsze efekty, należy stosować niższe dawki na małe lub wrażliwe rośliny. Miarka dołączona do produktu ma pojemność 10 g. Najlepiej stosować nawóz wczesną wiosną i obficie podlać kwiaty po zastosowaniu.

Skład produktu: Nawóz granulowany NPK (Mg) 22-07-14 (2,5) % (m/m) zawiera mieszankę mikroskładników pokarmowych. Zawiera on 22% azotu całkowitego, w tym 1,7% azotu amonowego i 19,1% azotu amidowego. Pięciotlenek fosforu (P2O5) stanowi 7,0% rozpuszczalny w cytrynianie amonu i w wodzie, a w tym rozpuszczalny w wodzie jest 5,3%. Tlenek potasu (K2O) stanowi 14% rozpuszczalny w wodzie. Magnez (MgO) zawarty w nawozie wynosi 2


Rzeczywisty wygląd towaru może różnić się od tego, który widnieje na zdjęciach.

Opinie klientów (0)
Twoja ocena: 0
Zapisz się do newslettera i odbierz
15 zł rabatu!

Otrzymuj porady na temat pielęgnacji ogrodu, nowości i rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

Kod rabatowy o wartości 15zł jest ważny przez 3 miesiące od daty otrzymania wiadomości, przy zakupach za minimum 150 zł. Do wykorzystania tylko w sklepie online. Nie łączy się z innymi promocjami. W celu skorzystania z rabatu, należy wprowadzić kod podczas procesu składania zamówienia. Kod zostanie wysłany na podany adres mailowy w ciągu 1 godziny od momentu zapisania się na newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HORTICO SA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. W celu otrzymywania informacji marketingowych w formie Newslettera, dostosowanych do moich preferencji na podstawie historii transakcji, działań w kanałach sprzedaży (np. pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, miejsce zamieszkania), w tym celu podaję mój adres e-mail. Przetwarzanie Państwa danych na potrzeby otrzymywania spersonalizowanych informacji marketingowych w formie Newslettera odbywa się na podstawie Państwa zgody, która może zostać w każdej chwili odwołana. Wycofanie zgody na otrzymywanie Newslettera nie wpływa na legalność wiadomości przesłanych na podany adres e-mail przed wycofaniem Państwa zgody. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka HORTICO SA z siedzibą We Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.
Zobacz nas na yoputube.com Zobacz nas na facebook.com Zobacz nas na instagram.com
do góry
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl