71 727 62 2071 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00

SUBSTRAL Magiczna Siła do kwiatów balkonowych 250g

od: SUBSTRAL kod produktu: 5906992573070

SUBSTRAL MAGICZNA SIŁA - DO KWIATÓW BALKONOWYCH

  • Gwarantuje szybki i bujny rozwój kwiatów,
  • idealny nawóz do stosowania na balkonach, czy tarasach
  • nawóz interwencyjny
Prekursor materiałów wybuchowych podlegający regulacjom. Nabycie, wprowadzanie, posiadanie lub stosowanie tego prekursora podlega obowiązkom zgłaszania określonym w art. 9 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2-19/1148 z dnia 20 czerwca 2019 r. w sprawie wprowadzenia do obrotu i stosowania prekursorów materiałów wybuchowych.
13,27 zł 13.27
ilość
availability
Produkt w magazynie
w magazynie
Zamówienia telefoniczne
Zamówienia telefoniczne
poniedziałek-piątek 8-16
+48 71 727 6220
Szczegóły

NAWÓZ MAGICZNA SIŁA - DO KWIATÓW BALKONOWYCH

SUBSTRAL

 

Substral Magiczna Siła to seria nawozów przeznaczona dla osób, które pielęgnują swoje rośliny balkonowe. Nawozy Magiczna Siła można stosować raz na tydzień lub przy każdym podlewaniu. Nawóz ten jest interwencyjny, rekomendowany jest do roślin zaniedbanych i wymagających pilnej interwencji.

Substral Magiczna Siła do kwiatów balkonowych to nawóz najwyższej jakości, jest łatwo przyswajalny przez rośliny balkonowe, nawóz ten jest bogaty w mikroelementy, gwarantuje roślinom wszystkie niezbędne do wzrostu i kwitnienia składniki odżywcze. 

Magiczna Siła do kwiatów balkonowych jest w formie koncentratu, należy go rozcieńczyć z wodoą i można łączyć z podlewaniem. 

 

ZASTOSOWANIE

Nawóz Magiczna Siła gwarantuje bujne kwitnięcie, lepsze wybarwienie części zielonych roślin, zapewnia kondycję  oraz zwiększa odporność kwiatów na przemarzanie i choroby.

 

ZASADY

Rośliny należy nawozić  od kwietnia do września, istnieją dwa sposoby dostarczenia składników pokarmowych zawartych w nawozie:

  • Nawożenie zasadnicze (doglebowe) - przez cały okres wegetacji, od pierwszych oznak wzrostu roślin do końca sierpnia. Uzyskujemy w ten sposób szybkie przyrosty - wykonujemy podlewanie wokół korzeni.
  • Nawożenie dolistne (interwencyjne) - w przypadku gdy rośliny słabo rosną, są zaniedbane, nie kwitną i wymagają szczególnej troski. W celu uzyskania większych wzrostów, lepszego wybarwienia igieł, bujnego kwiatostanu opryskujemy liście.

Proszek należy rozpuścić w konewce lub zastosować specjalny dozownik Magiczna Siła.

 

DAWKOWANIE

Jedna łyżeczka na 5 l wody (mała konewka) lub 1 g na 1 litr wody.

 

OPAKOWANIA: 250g


Rzeczywisty wygląd towaru może różnić się od tego, który widnieje na zdjęciach.

Opinie klientów (0)
Twoja ocena: 0
Zapisz się do newslettera i odbierz
15 zł rabatu!

Otrzymuj porady na temat pielęgnacji ogrodu, nowości i rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

Kod rabatowy o wartości 15zł jest ważny przez 3 miesiące od daty otrzymania wiadomości, przy zakupach za minimum 150 zł. Do wykorzystania tylko w sklepie online. Nie łączy się z innymi promocjami. W celu skorzystania z rabatu, należy wprowadzić kod podczas procesu składania zamówienia. Kod zostanie wysłany na podany adres mailowy w ciągu 1 godziny od momentu zapisania się na newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HORTICO SA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. W celu otrzymywania informacji marketingowych w formie Newslettera, dostosowanych do moich preferencji na podstawie historii transakcji, działań w kanałach sprzedaży (np. pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, miejsce zamieszkania), w tym celu podaję mój adres e-mail. Przetwarzanie Państwa danych na potrzeby otrzymywania spersonalizowanych informacji marketingowych w formie Newslettera odbywa się na podstawie Państwa zgody, która może zostać w każdej chwili odwołana. Wycofanie zgody na otrzymywanie Newslettera nie wpływa na legalność wiadomości przesłanych na podany adres e-mail przed wycofaniem Państwa zgody. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka HORTICO SA z siedzibą We Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.
Zobacz nas na yoputube.com Zobacz nas na facebook.com Zobacz nas na instagram.com
do góry
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl