71 727 62 2071 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00

SUBSTRAL Magiczna Siła do borówek 350g

od: SUBSTRAL kod produktu: 5907487101358

NAWÓZ MAGICZNA SIŁA - DO BORÓWEK 350 g 

  • wysoko wydajny koncentrat 
  • wszystkie niezbędne składniki pokarmowe 
  • łączenie podlewania i nawożenia 
Prekursor materiałów wybuchowych podlegający regulacjom. Nabycie, wprowadzanie, posiadanie lub stosowanie tego prekursora podlega obowiązkom zgłaszania określonym w art. 9 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2-19/1148 z dnia 20 czerwca 2019 r. w sprawie wprowadzenia do obrotu i stosowania prekursorów materiałów wybuchowych.
17,29 zł 17.29
ilość
availability
Produkt w magazynie
w magazynie
Zamówienia telefoniczne
Zamówienia telefoniczne
poniedziałek-piątek 8-16
+48 71 727 6220
Szczegóły

SUBSTEAL NAWÓZ MAGICZNA SIŁA - DO BORÓWEK 350 g 

Nawozy z serii Magiczna Siła są szczególnie polecane dla tych roślin które są zaniedbane i wymagają interwencji. 

Nawóz Substral Magiczna Siła do borówek jest nawozem specjalistycznym, z formułą która została specjalnie przygotowana pod potrzeby borówek. Nawóz ten jest wysokiej jakości - pozytywnie wpływa on na zwiększone kwitnienie borówki amerykańskiej.

Nawóz Magiczna Siła do borówek jest w postaci wysoko wydajnego koncentratu. Jedno opakowanie nawozu wystarcza na przygotowanie aż 350 litrów roztworu. Pozwala to, na łącznie nawożenia z podlewaniem. 

Mieszanka Magiczna Siła jest bogata w makro i mikroelementy, które zaspokoją potrzeby krzewów borówki.

ZASTOSOWANIE

Koncentrat jest przeznaczony do zasilania borówki amerykańskiej, mocno wspomaga owocowanie rośliny.

ZASADY

Rośliny należy nawozić przy każdym podlewaniu,  w okresie od kwietnia do września. Występują dwa sposoby dostarczenia składników odżywczych zawartych w nawozie:

  • Nawożenie zasadnicze - doglebowe: przez cały okres wegetacji roślin 
  • Nawożenie dolistne - inerwencyjne: w przypadku gdy rośliny słabo rosną, nie kwitną i nie owocują

DAWKOWANIE

  • Nawożenie zasadnicze (doglebowe): 1 g na 1 l wody (dwie łyżeczki na konewkę 10 L)
  • Nawożenie dolistne (interwencyjne): interwencyjnie 0,5 g na 1 l (jedna łyżeczka na 10 L)

 

OPAKOWANIA: 350g

Zapisz się do newslettera i odbierz
15 zł rabatu!

Otrzymuj porady na temat pielęgnacji ogrodu, nowości i rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

Kod rabatowy o wartości 15zł jest ważny przez 3 miesiące od daty otrzymania wiadomości, przy zakupach za minimum 150 zł. Do wykorzystania tylko w sklepie online. Nie łączy się z innymi promocjami. W celu skorzystania z rabatu, należy wprowadzić kod podczas procesu składania zamówienia. Kod zostanie wysłany na podany adres mailowy w ciągu 1 godziny od momentu zapisania się na newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HORTICO SA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. W celu otrzymywania informacji marketingowych w formie Newslettera, dostosowanych do moich preferencji na podstawie historii transakcji, działań w kanałach sprzedaży (np. pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, miejsce zamieszkania), w tym celu podaję mój adres e-mail. Przetwarzanie Państwa danych na potrzeby otrzymywania spersonalizowanych informacji marketingowych w formie Newslettera odbywa się na podstawie Państwa zgody, która może zostać w każdej chwili odwołana. Wycofanie zgody na otrzymywanie Newslettera nie wpływa na legalność wiadomości przesłanych na podany adres e-mail przed wycofaniem Państwa zgody. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka HORTICO SA z siedzibą We Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.
Zobacz nas na yoputube.com Zobacz nas na facebook.com Zobacz nas na instagram.com
do góry
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl