71 727 62 2071 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00

SOLTEX Trutka na gryzonie w paście 150g

od: SOLTEX kod produktu: 5907518376540

SOLTEX Trutka na gryzonie Difenrat Pasta 25 150g:

  • niezawodny produkt w paście
  • mumifikuje
  • zawiera Bitrex
11,57 zł 11.57
ilość
availability
Produkt w magazynie
w magazynie
Zamówienia telefoniczne
Zamówienia telefoniczne
poniedziałek-piątek 8-16
+48 71 727 6220
Szczegóły

SOLTEX Trutka na gryzonie w paście 150g zawiera substancję czynna Difenakum 0,0025g/100g

 

Produkt Soltex to skuteczny i niezawodny preparat do zwalczania myszy i szczurów w postaci pasty (w zaszetkach).

 

Dawkowanie (zalecane przez producenta):

-na mysz domową: 30g/stację deratyzacyjną wewnątrz budynku. W razie rozstawienia więcej niż jednej stacji należy zachować między nimi odległość co najmniej 5m w przypadku niskiej infestacji i 2m w przypadku wysokiej. 

-szczur wędrowny: 100g/stację deratyzacyjną na zewnątrz i wokół budynków. W razie rozstawienia więcej niż jednej stacji należy zachować między nimi odległość co najmniej 10m w przypadku niskiej infestacji i 5 w przypadku wysokiej. 

Po użyciu produktu należy umyć ręce i skórę narażoną na bezpośredni kontakt.


Rzeczywisty wygląd towaru może różnić się od tego, który widnieje na zdjęciach.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Opinie klientów (0)
Twoja ocena: 0
Zapisz się do newslettera i odbierz
15 zł rabatu!

Otrzymuj porady na temat pielęgnacji ogrodu, nowości i rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

Kod rabatowy o wartości 15zł jest ważny przez 3 miesiące od daty otrzymania wiadomości, przy zakupach za minimum 150 zł. Do wykorzystania tylko w sklepie online. Nie łączy się z innymi promocjami. W celu skorzystania z rabatu, należy wprowadzić kod podczas procesu składania zamówienia. Kod zostanie wysłany na podany adres mailowy w ciągu 1 godziny od momentu zapisania się na newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HORTICO SA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. W celu otrzymywania informacji marketingowych w formie Newslettera, dostosowanych do moich preferencji na podstawie historii transakcji, działań w kanałach sprzedaży (np. pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, miejsce zamieszkania), w tym celu podaję mój adres e-mail. Przetwarzanie Państwa danych na potrzeby otrzymywania spersonalizowanych informacji marketingowych w formie Newslettera odbywa się na podstawie Państwa zgody, która może zostać w każdej chwili odwołana. Wycofanie zgody na otrzymywanie Newslettera nie wpływa na legalność wiadomości przesłanych na podany adres e-mail przed wycofaniem Państwa zgody. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka HORTICO SA z siedzibą We Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.
Zobacz nas na yoputube.com Zobacz nas na facebook.com Zobacz nas na instagram.com
do góry
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl