71 727 62 2071 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00

SOLTEX Niezawodny Atomizer na Srebrzyki 4Insect AL 500ml

od: SOLTEX kod produktu: 5907518376199

Soltex Niezawodny Atomizer na Srebrzyki 4Insect AL 500ml

 

Preparat przeznaczony jest do zwalczania:

- pająków oraz karaluchów,

- mrówek,

- pluskiew,

- rybików cukrowych,

- prusaków i innych owadów biegających.

20,31 zł 20.31
ilość
availability
Produkt w magazynie
w magazynie
Zamówienia telefoniczne
Zamówienia telefoniczne
poniedziałek-piątek 8-16
+48 71 727 6220
Szczegóły

Soltex Niezawodny Atomizer na Srebrzyki 4Insect AL 500ml

Gotowy do użycia preparat owadobójczy w formie płynnej do powszechnego stosowania.

 

Efekt skutecznego działania produktu jest już widoczny po około 30 minutach i utrzymuje się do 48 godzin. Preparat jest dopuszczony do użycia w pomieszczeniach (biurowych, domowych, piwnicach, magazynach), na terenach przyległych do budynków oraz na zewnątrz pomieszczeń (tarasy, balkony, podjazdy, parkingi, chodniki, garaże).

 

SKŁAD:

Środek zawiera aż 2 sprawdzone substancje czynne:

- cypermetrynę 5g/kg,

- geranio 0,1g/kg,

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Przed wykonaniem zabiegu w pomieszczeniach należy się upewnić, że w okolicy nie znajdują się ludzie, zwierzęta oraz produkty spożywcze, zabezpieczyć przed skażeniem przedmioty użytku codziennego.

Powierzchnie należy opryskiwać z odległości ok. 30 cm. Jedno naciśnięcie przycisku rozpylacza to około 0,5 ml preparatu – na 1 m2 należy nanieść 10 ml roztworu. Oprysk należy przeprowadzić rozpoczynając od najdalszej części pomieszczenia, cofając się w kierunku wyjścia. Po zakończeniu wszystkich czynności pomieszczenie powinno być zamknięte przez 2-3 godz., a następnie wywietrzone przez ok. 1 godz. W razie konieczności można powtórzyć zabieg. W przypadku stosowania na zewnątrz należy zachować szczególną ostrożność, gdy wieje silny wiatr. Jeśli w ciągu 24 godz. od zastosowania wystąpią opady deszczu, zabieg powinien być powtórzony.

Produkt zawiera substancje czynne działające kontaktowo, dlatego też oprysk można wykonać bezpośrednio na zwalczane insekty.

DAWKOWANIE:

Produkt gotowy do użycia, 500ml  wystarcza do opryskania 50 m2 powierzchni.

OPAKOWANIE: 500 ml


Rzeczywisty wygląd towaru może różnić się od tego, który widnieje na zdjęciach.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Opinie klientów (0)
Twoja ocena: 0
Zapisz się do newslettera i odbierz
15 zł rabatu!

Otrzymuj porady na temat pielęgnacji ogrodu, nowości i rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

Kod rabatowy o wartości 15zł jest ważny przez 3 miesiące od daty otrzymania wiadomości, przy zakupach za minimum 150 zł. Do wykorzystania tylko w sklepie online. Nie łączy się z innymi promocjami. W celu skorzystania z rabatu, należy wprowadzić kod podczas procesu składania zamówienia. Kod zostanie wysłany na podany adres mailowy w ciągu 1 godziny od momentu zapisania się na newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HORTICO SA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. W celu otrzymywania informacji marketingowych w formie Newslettera, dostosowanych do moich preferencji na podstawie historii transakcji, działań w kanałach sprzedaży (np. pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, miejsce zamieszkania), w tym celu podaję mój adres e-mail. Przetwarzanie Państwa danych na potrzeby otrzymywania spersonalizowanych informacji marketingowych w formie Newslettera odbywa się na podstawie Państwa zgody, która może zostać w każdej chwili odwołana. Wycofanie zgody na otrzymywanie Newslettera nie wpływa na legalność wiadomości przesłanych na podany adres e-mail przed wycofaniem Państwa zgody. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka HORTICO SA z siedzibą We Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.
Zobacz nas na yoputube.com Zobacz nas na facebook.com Zobacz nas na instagram.com
do góry
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl