71 727 62 2071 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00

Plantacote Pluss 4M 14-09-15 25kg

od: SQM kod produktu: 2010000075425

Plantacote Pluss 14-09-15 4M 25 kg

 

- nawóz o kontrolowanym uwalnianiu składników odżywczych

- odpowiedni dla roślin ozdobnych, szkółek i terenów zielenych

- zawiera wszystkie niezbędne składniki do wzrostu roślin

 

 

Prekursor materiałów wybuchowych podlegający regulacjom. Nabycie, wprowadzanie, posiadanie lub stosowanie tego prekursora podlega obowiązkom zgłaszania określonym w art. 9 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2-19/1148 z dnia 20 czerwca 2019 r. w sprawie wprowadzenia do obrotu i stosowania prekursorów materiałów wybuchowych.
550,00 zł 550.00
ilość
availability
Ostatnie sztuki w magazynie, zamów teraz!
ostatnie sztuki, zamów teraz
Zamówienia telefoniczne
Zamówienia telefoniczne
poniedziałek-piątek 8-16
+48 71 727 6220
Szczegóły

Nawóz Plantacote Pluss 14-09-15 M4 25kg

Nawóz otoczkowany o kontrolowanym uwalnianiu składników pokarmowych.


OPIS:

Nawóz Plantacote Pluss zawiera oprócz podstawowego NPK również magnez oraz pełny pakiet mikroelementów. Wszystkie składniki nawozu znajdują się w każdej granuli. Taki układ pozwala na równomierne uwalnianie się wszystkich składników jednocześnie przez cały okres działania nawozu - czyli przez ok. 4 miesięcy. Nawóz do upraw profesjonlanych

Nawóz Plantacote Pluss 4M zawiera wysoką zawartość żelaza, co jest bardzo istotne ze względu na jego wyjątkowe działanie.Żelazo w nawozie podane roślinie, stymuluje syntezę chlorofilu, przez co wpływa na jej właściwe wybarwienie i aktywuje procesy budowy jej właściwego pokroju. 

OBSZAR ZASTOSOWAŃ:

Nawóz zalecany do roślin ozdobnych, drzewek i krzewów, do nawożenia roślin balkonowych, terenów zielonych, upraw kwiatów ciętych


STOSOWANIE:

Składniki pokarmowe i mikroelementy zawarte w Plantacote Pluss 4M, uwalniane są w drodze osmozy jonowej przez membrany stanowiące otoczkę nawozu. Proces ten kontrolowany jest temperaturą podłoża.


Deklaracje producenta co do czasu uwalniania się składników odpowiadają temperaturze 21C. Należy pamiętać że wyższe temperatury przyśpieszają proces natomiast niższe go ograniczają.

W czasie uwalniania się składników pokarmowych i mikroelementów nie mają wpływu - typ użytego substratu, pH, mikroflora glebowa, poziomy nawadniania.

Plantacote Pluss 4M - zaczyna działać po 2-3 tygodniach. W związku ze specjalną konstrukcją, nawóz jest całkowicie bezpieczny dla roślin. Nie ma ryzyka przesolenia, nawet gdy przygotowane gotowe podłoże leżakuje 2-3 tygodnie.

Mikroelementy i składniki pokarmowe w nawozie Plantacote Pluss 4M uwalniane są i pobierane przez roślinę w zależności od jej aktualnych fizjologicznych potrzeb, tzn. że azot pobierany jest we wcześniejszych fazach wzrostu i rozwoju rośliny, a potas w późniejszych.

Nawóz należy przechowywać w bezpiecznym i chłodnym miejscu.

ZALETY:

  • bezpieczna otoczka, wytrzymała i wyjątkowo odporna

  • bezpieczne uwalnianie nawet w niesprzyjających warunkach

  • otoczka redukuje uszkodzenia mechaniczne podczas mieszania z podłożem

  • na czas uwalniania nie ma wpływu rodzaj podłoża, PH, zasolenie czy poziom wilgotności

  • Plantacote uwalania składniki odżywcze dopiero po 2-3 tygodniach przez co jest bezpieczny dla roślin

  • uwalnia składniki odżywcze zgodnie z zapotrzebowaniem roślin

SKŁAD:

14% N (Azot całkowity, w tym: 6.3% N Azot azotanowy 7.7% N Azot amonowy)
9% P2O5 (Fosfor rozpuszczalny w cytrynianie amonu i wodzie 7.2% fosfor rozpuszczalny w wodzie)
15% K2O (Potas rozpuszczalny w wodzie)
2% MgO (Tlenek magnezu)
4% S (Siarka rozpuszczalna w wodzie)
0.03% B (Bor)
0.02% Cu (Miedź)
0.04% Fe (Żelazo 0.02% Fe schelatowany przez EDTA)
0.1% Mn (Mangan)
0.002% Mo (Molibden)
0.005% Zn (Cynk)


OPAKOWANIE: 25 kg

Dodatkowe informacje na temat produktów Plantacote można uzyskać pod nr tel: 696 011 537.


Rzeczywisty wygląd towaru może różnić się od tego, który widnieje na zdjęciach.

Opinie klientów (0)
Twoja ocena: 4
Zapisz się do newslettera i odbierz
15 zł rabatu!

Otrzymuj porady na temat pielęgnacji ogrodu, nowości i rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

Kod rabatowy o wartości 15zł jest ważny przez 3 miesiące od daty otrzymania wiadomości, przy zakupach za minimum 150 zł. Do wykorzystania tylko w sklepie online. Nie łączy się z innymi promocjami. W celu skorzystania z rabatu, należy wprowadzić kod podczas procesu składania zamówienia. Kod zostanie wysłany na podany adres mailowy w ciągu 1 godziny od momentu zapisania się na newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HORTICO SA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. W celu otrzymywania informacji marketingowych w formie Newslettera, dostosowanych do moich preferencji na podstawie historii transakcji, działań w kanałach sprzedaży (np. pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, miejsce zamieszkania), w tym celu podaję mój adres e-mail. Przetwarzanie Państwa danych na potrzeby otrzymywania spersonalizowanych informacji marketingowych w formie Newslettera odbywa się na podstawie Państwa zgody, która może zostać w każdej chwili odwołana. Wycofanie zgody na otrzymywanie Newslettera nie wpływa na legalność wiadomości przesłanych na podany adres e-mail przed wycofaniem Państwa zgody. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka HORTICO SA z siedzibą We Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.
Zobacz nas na yoputube.com Zobacz nas na facebook.com Zobacz nas na instagram.com
do góry
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl