71 727 62 2071 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00
KRONEN_CO₂MPOFERM_25l-min.png
 • Niedostępny

KRONEN Ekokompost ogrodniczy Compoferm 25L

od: LASLAND kod produktu: 5902921242352
 • Dla roślin: stymuluje powstawanie humusu, poprawia cyrkulację wody i napowietrzenie, tworzy optymalne warunki dla korzeni i jest idealny do upraw ekologicznych.
 • Dla gleby: poprawia strukturę, zapobiega erozji i wyjałowieniu, wzbogaca w substancje odżywcze i pobudza życie biologiczne.
 • Dla klimatu: powstaje z lokalnych, odnawialnych surowców, a CO₂ powstający podczas kompostowania nie jest uwalniany do atmosfery.
14,99 zł 14.99
ilość
availability
Chwilowy brak w magazynie
zapytaj o dostępność
Zamówienia telefoniczne
Zamówienia telefoniczne
poniedziałek-piątek 8-16
+48 71 727 6220
Szczegóły

KRONEN® CO₂MPOFERM® Ekokompost - kompost nowej generacji z mikroorganizmami i minerałami produkowany w procesie fermentacji beztlenowej według patentu renomowanych producentów roślin. Zastosowanie Ekokompostu KRONEN CO₂MPOFERM® przynosi liczne korzyści, takie jak:

 • dla roślin: stymuluje powstawanie humusu, poprawia cyrkulację wody i napowietrzenie, tworzy optymalne warunki dla korzeni i jest idealny do upraw ekologicznych,
 • dla gleby: poprawia strukturę, zapobiega erozji i wyjałowieniu, wzbogaca w substancje odżywcze i pobudza życie biologiczne,
 • dla klimatu: powstaje z lokalnych, odnawialnych surowców, a CO₂ powstający podczas kompostowania nie jest uwalniany do atmosfery.

Zastosowanie Ekokompostu:

 • Przy uprawie warzyw i roślin ozdobnych w gruncie: rozsypać warstwę 2-5 cm i wymieszać z glebą na głębokość około 10 cm.
 • Przy zakładaniu i regeneracji trawników: rozłożyć warstwę 3-4 cm, wymieszać z glebą na głębokość około 15 cm, wysiać nasiona trawy i zwałować.
 • Przy sadzeniu drzew i krzewów ozdobnych: wmieszać Ekokompost z glebą w proporcji 1:3 w dołku przed posadzeniem rośliny.
 • Przy uprawie roślin doniczkowych i balkonowych: wymieszać Ekokompost z innym podłożem w proporcji 1:4. Ekokompost powinien być przechowywany w zamkniętym opakowaniu, niedostępnym dla dzieci i zwierząt, chroniąc go przed wpływem warunków atmosferycznych. Podczas prac ogrodniczych należy używać rękawic ochronnych i przestrzegać zasad higieny. Nie stosować Ekokompostu w uprawie roślin kwiatowych.
 
 
 

Rzeczywisty wygląd towaru może różnić się od tego, który widnieje na zdjęciach.

Opinie klientów (0)
Twoja ocena: 0
Zapisz się do newslettera i odbierz
15 zł rabatu!

Otrzymuj porady na temat pielęgnacji ogrodu, nowości i rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

Kod rabatowy o wartości 15zł jest ważny przez 3 miesiące od daty otrzymania wiadomości, przy zakupach za minimum 150 zł. Do wykorzystania tylko w sklepie online. Nie łączy się z innymi promocjami. W celu skorzystania z rabatu, należy wprowadzić kod podczas procesu składania zamówienia. Kod zostanie wysłany na podany adres mailowy w ciągu 1 godziny od momentu zapisania się na newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HORTICO SA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. W celu otrzymywania informacji marketingowych w formie Newslettera, dostosowanych do moich preferencji na podstawie historii transakcji, działań w kanałach sprzedaży (np. pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, miejsce zamieszkania), w tym celu podaję mój adres e-mail. Przetwarzanie Państwa danych na potrzeby otrzymywania spersonalizowanych informacji marketingowych w formie Newslettera odbywa się na podstawie Państwa zgody, która może zostać w każdej chwili odwołana. Wycofanie zgody na otrzymywanie Newslettera nie wpływa na legalność wiadomości przesłanych na podany adres e-mail przed wycofaniem Państwa zgody. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka HORTICO SA z siedzibą We Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.
Zobacz nas na yoputube.com Zobacz nas na facebook.com Zobacz nas na instagram.com
do góry
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl