71 727 62 2071 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00

Huzar Activ Plus 1l

od: BAYER kod produktu: 5908229375860
  • Środek chwastobójczy, selektywny o działaniu układowym
  • Pobierany przez liście i korzenie
  • Działanie na rośliny dwuliścienne i jednoliścienne
  • Dobra przyczepność preparatu i szybkie działanie
UWAGA - produkt profesjonalny - wymaga zezwolenia Kupujący oświadcza, że jest pełnoletni i posiada przeszkolenie w zakresie stosowania profesjonalnych środków ochrony roślin oraz spełnia warunki określone w art. 28 ust.3 pkt.5. Ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r.
185,85 zł 185.85
ilość
availability
Ostatnie sztuki w magazynie, zamów teraz!
ostatnie sztuki, zamów teraz
Zamówienia telefoniczne
Zamówienia telefoniczne
poniedziałek-piątek 8-16
+48 71 727 6220
Szczegóły

Huzar Activ Plus 1l

to zaawansowany środek chwastobójczy o działaniu układowym, który jest przeznaczony do stosowania nalistnego. Ten preparat jest selektywny, co oznacza, że działa skoncentrowanie na chwastach, pozostawiając rośliny uprawne praktycznie nietknięte.

Huzar Activ Plus 1l zawiera substancje czynne, które blokują działanie enzymów w chwastach, powodując zakłócenia w syntezie białek i produkcji hormonów roślinnych. Działa zarówno poprzez liście, jak i korzenie chwastów.

Po zastosowaniu preparatu, zamieranie chwastów zachodzi w ciągu 1-3 tygodni, w zależności od fazy rozwojowej tych chwastów. Skuteczność działania może różnić się w zależności od rozwoju roślin, środek jest najskuteczniejszy w zwalczaniu chwastów znajdujących się w fazie 2-4 liści.

Forma i Przyczepność:

Huzar Activ Plus 1l sprzedawany jest w formie koncentratu zawiesiny olejowej, który należy rozcieńczyć wodą przed zastosowaniem. Co istotne, preparat charakteryzuje się wyjątkową przyczepnością do opryskiwanych roślin, co zapewnia pełne wykorzystanie substancji czynnych produktu.

Preparat wykorzystuje specjalny składnik, sejfner, który pomaga w zabezpieczeniu roślin uprawnych przed uszkodzeniami, co jest istotne dla zachowania zdrowego wzrostu i plonów.

Zawartość substancji czynnych:

2,4-D w postaci estru – 300 g/l (28,8%)
jodosulfuron metylosodowy  –  10 g/l (0,96%)
tienkarbazon metylowy – 7,5 g/l (0,72%)

Sejfner:  Mefenpyr dietylowy - 30 g/l (2,88%)

Chwasty wrażliwe:

Bodziszek drobny, chaber bławatek, fiołek polny, gwiazdnica pospolita, jasnota purpurowa, jasnota różowa, mak polny, maruna bezwonna, miotła zbożowa, niezapominajka polna, ostrożeń polny, przetacznik bluszczykowy, przetacznik perski, przetacznik polny, przytulia czepna, rumian polny, rumianek pospolity, samosiewy rzepaku, tasznik pospolity, tobołki polne

Chwasty odporne:
Perz właściwy

Stosowanie środka:

Pszenica ozima, pszenżyto ozime, żyto ozime:
Termin stosowania: środek stosować wiosną od początku fazy krzewienia roślin do końca fazy 1-go kolanka (BBCH 23 - 31).

Maksymalna/zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 1,0 l/ha.

Zalecana ilość wody: 200-300 l/ha.

Zalecane opryskiwanie: średniokropliste.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi na etykiecie.

Opakowanie:  1,0 l

Okres ważności:  2 lata


Rzeczywisty wygląd towaru może różnić się od tego, który widnieje na zdjęciach.

Opinie klientów (0)
Twoja ocena: 0
Zapisz się do newslettera i odbierz
15 zł rabatu!

Otrzymuj porady na temat pielęgnacji ogrodu, nowości i rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

Kod rabatowy o wartości 15zł jest ważny przez 3 miesiące od daty otrzymania wiadomości, przy zakupach za minimum 150 zł. Do wykorzystania tylko w sklepie online. Nie łączy się z innymi promocjami. W celu skorzystania z rabatu, należy wprowadzić kod podczas procesu składania zamówienia. Kod zostanie wysłany na podany adres mailowy w ciągu 1 godziny od momentu zapisania się na newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HORTICO SA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. W celu otrzymywania informacji marketingowych w formie Newslettera, dostosowanych do moich preferencji na podstawie historii transakcji, działań w kanałach sprzedaży (np. pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, miejsce zamieszkania), w tym celu podaję mój adres e-mail. Przetwarzanie Państwa danych na potrzeby otrzymywania spersonalizowanych informacji marketingowych w formie Newslettera odbywa się na podstawie Państwa zgody, która może zostać w każdej chwili odwołana. Wycofanie zgody na otrzymywanie Newslettera nie wpływa na legalność wiadomości przesłanych na podany adres e-mail przed wycofaniem Państwa zgody. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka HORTICO SA z siedzibą We Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.
Zobacz nas na yoputube.com Zobacz nas na facebook.com Zobacz nas na instagram.com
do góry
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl