71 727 62 2071 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00

Hard Garden Kretostop chroni ogrody 500ml

od: SOLTEX kod produktu: 5905669183796
  • Naturalny granulat na krety
  • Idealnie sprawdza się do ochrony terenów zielonych
  • Skutecznie odstrasza szkodniki
Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie.
20,18 zł 20.18
ilość
availability
Produkt w magazynie
w magazynie
Zamówienia telefoniczne
Zamówienia telefoniczne
poniedziałek-piątek 8-16
+48 71 727 6220
Szczegóły

Hardgarden Granulat na krety to naturalny produkt w postaci granulatu, który można stosować na wszystkich powierzchniach zewnętrznych. Granulat działa jako bariera dla kretów dzięki swoim wyselekcjonowanym esencjom zapachowym. Jest to idealne rozwiązanie do ochrony terenów zielonych, takich jak ogrody i trawniki przed kretami.

Hardgarden Granulat na krety jest bezpieczny dla ludzi i zwierząt, a także nie uszkadza roślin i trawników. Granulki po dłuższym czasie ulegają biodegradacji i integrują się z glebą.

Można go stosować na ogrody, trawniki i inne tereny zielone. Aby użyć Hardgarden Granulat na krety, należy rozsypać około 50 ml (2 miarki) produktu na każde 4-5 m² lub bezpośrednio na kopce kretów z odpowiednią dawką na metr kwadratowy powierzchni. Należy stosować produkt 1-2 razy w tygodniu, aż do uzyskania pożądanego efektu. Deszcz i nawadnianie mogą poprawić skuteczność produktu.

Należy przechowywać produkt w miejscu niedostępnym dla dzieci i nie należy go stosować bezpośrednio na skórę. Należy unikać bezpośredniego nasłonecznienia i źródeł ciepła. Nie jest on przeznaczony do bezpośredniej ekspozycji na środowisko naturalne. Należy go utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.


Rzeczywisty wygląd towaru może różnić się od tego, który widnieje na zdjęciach.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Opinie klientów (0)
Twoja ocena: 0
Zapisz się do newslettera i odbierz
15 zł rabatu!

Otrzymuj porady na temat pielęgnacji ogrodu, nowości i rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

Kod rabatowy o wartości 15zł jest ważny przez 3 miesiące od daty otrzymania wiadomości, przy zakupach za minimum 150 zł. Do wykorzystania tylko w sklepie online. Nie łączy się z innymi promocjami. W celu skorzystania z rabatu, należy wprowadzić kod podczas procesu składania zamówienia. Kod zostanie wysłany na podany adres mailowy w ciągu 1 godziny od momentu zapisania się na newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HORTICO SA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. W celu otrzymywania informacji marketingowych w formie Newslettera, dostosowanych do moich preferencji na podstawie historii transakcji, działań w kanałach sprzedaży (np. pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, miejsce zamieszkania), w tym celu podaję mój adres e-mail. Przetwarzanie Państwa danych na potrzeby otrzymywania spersonalizowanych informacji marketingowych w formie Newslettera odbywa się na podstawie Państwa zgody, która może zostać w każdej chwili odwołana. Wycofanie zgody na otrzymywanie Newslettera nie wpływa na legalność wiadomości przesłanych na podany adres e-mail przed wycofaniem Państwa zgody. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka HORTICO SA z siedzibą We Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.
Zobacz nas na yoputube.com Zobacz nas na facebook.com Zobacz nas na instagram.com
do góry
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl