71 727 62 2071 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00

COMPO BIO Organiczny nawóz do truskawek 750g

od: COMPO kod produktu: 4008398602987

COMPO BIO Organiczny nawóz do truskawek:

  • działa przez 5 miesięcy
  • w 100% z naturalnych składników
  • w 50% z owczej wełny

Nawóz odżywia rośliny i zwiększa biologiczną aktywność podłoża. 

19,59 zł 19.59
ilość
availability
Produkt w magazynie
w magazynie
Zamówienia telefoniczne
Zamówienia telefoniczne
poniedziałek-piątek 8-16
+48 71 727 6220
Szczegóły

COMPO BIO Organiczny nawóz do truskawek i malin jest stworzony do nawożenia krzewów owocowych uprawianych w ogrodzie. Nawóz korzystnie wpływa na roślinę, dając duże, zdrowe plony pełne zapachu.
COMPO BIO zwiększa możliwości regeneracyjne rośliny, tym samym rozluźniając strukturę podłoża. Nawóz pomaga w szybszym powstaniu humusu.


DLACZEGO OWCZA WEŁNA?
Owcza wełna jest surowcem bogatym w substancje odżywcze oraz idealnie nadającym się do produkcji nawozów o długotrwałym działaniu. Wełniane włókna zawierają duże ilości azotu oraz potas i fosfor. W trakcie rozkładu włókna te systematycznie uwalniają zawarte w nich substancje przez kilka miesięcy.

JAK POWSTAJE NAWÓZ COMPO BIO?
COMPO BIO Organiczny nawóz z owczej wełny jest prawdziwą innowacją. W technologii stworzonej przez COMPO są wykorzystywane tylko naturalne, organiczne surowce bez sztucznych dodatków. Nawóz w 50% to owcza wełna, która została wzbogacona o naturalne, roślinne substancje odżywcze. Nawóz do truskawek COMPO BIO spełnia restrykcyjne wymogi europejskie zapisane w Rozporządzeniu 834/2007 i może być wykorzystywany w uprawach ekologicznych.

CO WYRÓŻNIA NAWÓZ COMPO BIO?
COMPO BIO Organiczny nawóz z owczej wełny dzięki substancjom pochodzenia roślinnego szybko nawozi rośliny, za to owcza wełna rozkładając się powoli dostarcza roślinom substancji odżywczych przez okres 5 miesięcy. COMPO BIO Organiczny nawóz ma dużą pojemność wodną. Granulat wchłania wodę, tym samym nawilżając glebę oraz działa pozytywnie na substancje organiczne w niej zawarte.


Kiedy i jak stosować organiczny nawóz do truskawek COMPO BIO?
Nawóz należy stosować w okresie od marca do sierpnia.
Wokół rośliny rozsypać nawóz we właściwej dawce, zmieszać granulki nawozu z górną warstwą ziemi.
Podczas sadzenia roślin, nawóz zmieszać z podłożem krzewu.
Po użyciu nawozu, podlać ziemię dużą dawką wody.

Jak dawkować organiczny nawóz do truskawek COMPO BIO?

Rodzaj uprawy Dawka w g/m2
Truskawki, maliny, jeżyny 100 - 120
Porzeczki, agrest i inne 100

Jaka jest wydajność organicznego nawozu do truskawek COMPO BIO? 
Opakowanie 750 g. wystarczy na ok. 10 m2.

Deklaracja produktowa:
Nawóz organiczny NPK 6+3+5. Do stosowania w ogrodnictwie.

Składniki pokarmowe:
6% N - azot całkowity
3% P2O5 - fosfor całkowity
5% K2O - potas całkowity
2,0% S - siarka całkowita, w tym: 1,6% S siarka rozpuszczalna w wodzie
0,4% MgO - magnez całkowity

Zawartość substancji organicznej: 66%.
Surowce produkcyjne: owcza wełna, produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego (Kategoria 3 zgodnie z Rozporządzeniem 1069/2009), surowce roślinne z produkcji spożywczej.

 


Rzeczywisty wygląd towaru może różnić się od tego, który widnieje na zdjęciach.

Opinie klientów (0)
Twoja ocena: 5
Zapisz się do newslettera i odbierz
15 zł rabatu!

Otrzymuj porady na temat pielęgnacji ogrodu, nowości i rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

Kod rabatowy o wartości 15zł jest ważny przez 3 miesiące od daty otrzymania wiadomości, przy zakupach za minimum 150 zł. Do wykorzystania tylko w sklepie online. Nie łączy się z innymi promocjami. W celu skorzystania z rabatu, należy wprowadzić kod podczas procesu składania zamówienia. Kod zostanie wysłany na podany adres mailowy w ciągu 1 godziny od momentu zapisania się na newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HORTICO SA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. W celu otrzymywania informacji marketingowych w formie Newslettera, dostosowanych do moich preferencji na podstawie historii transakcji, działań w kanałach sprzedaży (np. pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, miejsce zamieszkania), w tym celu podaję mój adres e-mail. Przetwarzanie Państwa danych na potrzeby otrzymywania spersonalizowanych informacji marketingowych w formie Newslettera odbywa się na podstawie Państwa zgody, która może zostać w każdej chwili odwołana. Wycofanie zgody na otrzymywanie Newslettera nie wpływa na legalność wiadomości przesłanych na podany adres e-mail przed wycofaniem Państwa zgody. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka HORTICO SA z siedzibą We Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.
Zobacz nas na yoputube.com Zobacz nas na facebook.com Zobacz nas na instagram.com
do góry
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl