71 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00

BAYER Rodicum Extra pasta 200 g

producent: BAYER
kod produktu: 3664715023722
Oceń produkt: 0

BAYER Rodicum Extra:

 

  • 100% skuteczność
  • produkt gotowy do użycia
  • skład dostosowany do wymogów UE
Chwilowy brak w magazynie
Sprawdź czas dostawy dzwoniąc pod numer +48 71 727 6220 lub pisząc na adres sklep@hortico.pl
Sprawdź czas dostawy dzwoniąc pod numer +48 71 727 6220 lub pisząc na adres sklep@hortico.pl
zapytaj o dostępność
Kosz dostawy: od 10.49 zł
Cena brutto: 14,30 zł / szt. 14.30
ilość szt.
Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie.
Opis

BAYER Rodicum Extra pasta 200 g

 

BAYER Rodicum Extra to preparat w saszetkach gotowych do użycia służący do zwalczania nornic i szczurów w i przy budynkach. Odpowiednio dopasowany skład efektywnie wabi szkodniki. Preparat ten zawiera w swoim składzie Bitrex, który zniechęca do przypadkowego spożycia. Środek ten ma 100% skuteczność potwierdzoną badaniami laboratoryjnymi.

Sposób użycia: wyłożyć saszetki z trutką
Karmniki należy systematycznie sprawdzać, na początku co ok. 5 dni, a następnie raz w tygodniu, by sprawdzić czy produkt jest skuteczny, czy karmnik nie jest zniszczony oraz w celu usunięcia padłych gryzoni. Przynętę zjedzoną należy uzupełnić. Przed wyłożeniem trutki trzeba usunąć wszelkie źródła pokarmu, którymi gryzoń może się pożywić (resztki jedzenia, okruchy). Karmnik powinien znajdować w miejscach zaobserwowanej aktywności gryzoni i powinien być przyczepiony do podłoża jeśli jest to możliwe. Stacje powinny być umieszczone w miejscach, które nie są dostępne dla dzieci, zwierząt domowych oraz ptaków.

Dawkowanie
Zwalczanie szczurów: 200 g przynęty na karmnik. Jeśli potrzebna jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, minimalna odległość pomiędzy stacjami powinna wynosić 5-20 m. Stacje deratyzacyjne rozmieszczać w miejscach zabezpieczonych przed zalaniem. Wymieniać każdą przynętę uszkodzoną przez wodę lub zanieczyszczoną.

Zwalczanie nornic: 20 g przynęty na pułapkę. Jeśli niezbędna jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna, minimalna odległość pomiędzy stacjami powinna wynosić 5 m. W ciągu 10 dni należy wykonać 1-3 zabiegów.
Zawartość Substancji Czynnych
kumatetralyl 0,0027 g/100 g

 

OPAKOWANIE: 200 G

Opinie o produkcie (0)
Newsletter
Posiadamy zaufane opinie naszych klientów Dostawa nawet w 24H Szybkie i bezpieczne płantności PayU Rzetelna Firma Gazela biznesu
do góry
HORTICO jest Rzetelną firmą! HORTICO posiada Zaufane Opinie!
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl