71 727 62 2071 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00

BAYER Multirose 2 w 1 50 ml

od: BAYER kod produktu: 3664715007104

BAYER Multirose:

 

  • działa na szkodniki i choroby grzybowe
  • ma długi okres działania
  • łatwy w użyciu
Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie.
20,31 zł 20.31
ilość
availability
Produkt w magazynie
w magazynie
Zamówienia telefoniczne
Zamówienia telefoniczne
poniedziałek-piątek 8-16
+48 71 727 6220
Szczegóły

BAYER Multirose 2 w 1 50 ml

 

BAYER Multirose to koncentrat do rozcieńczenia w wodzie, który zwalcza szkodniki oraz choroby grzybowe jak mączniaki prawdziwe, rdze i plamistość liści. Preparat ten jest używany do ochrony róż i roślin ozdobnych hodowanych w gruncie i pod osłonami. Multirose szybko zwalcza szkodniki i ma długie działąnie przeciw chorobom grzybowym.

Sposób użycia:  oprysk

Preparat nie może być używany przy dużym nasłonecznieniu. Przed zastosowaniem środka na uprawianych po raz pierwszy odmianach lub przed zabiegiem na większej lub szczególnie cennej kolekcji roślin ozdobnych należy wykonać na każdej uprawianej odmianie /każdym gatunku próbny zabieg w celu sprawdzenia czy nie wystąpiły uszkodzenia roślin. Preparatu nie wolno używać na roślinach młodych oraz świeżo posadzonych. Po zastosowaniu, na roślinie mogą pojawić się przebarwienia. Nie stosować środka do ochrony paproci, w tym Adiantum.
W celu ochrony pszczół i innych owadów zapylających nie stosować na rośliny uprawne w czasie kwitnienia. Nie używać w miejscach, gdzie pszczoły mają pożytek. Nie stosować, kiedy występują kwitnące chwasty.

Okres karencji: nie dotyczy
Powierzchnia stosowania (m2): 500

Zawartość Substancji Czynnych:

  • tebukonazol (związek z grupy triazoli) – 10 g/l (1,0%)
  • deltametryna (związek z grupy pyretroidów) – 0,5 g/l (0,05%)

Podczas pracy z preparatem Multirose nie wolno spożywać posiłków, ani palić. Należy używać rękawic ochronnych. Po użyciu preparatu umyć ręce.

 

OPAKOWANIE: 50 ML


Rzeczywisty wygląd towaru może różnić się od tego, który widnieje na zdjęciach.

Zapisz się do newslettera i odbierz
15 zł rabatu!

Otrzymuj porady na temat pielęgnacji ogrodu, nowości i rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

Kod rabatowy o wartości 15zł jest ważny przez 3 miesiące od daty otrzymania wiadomości, przy zakupach za minimum 150 zł. Do wykorzystania tylko w sklepie online. Nie łączy się z innymi promocjami. W celu skorzystania z rabatu, należy wprowadzić kod podczas procesu składania zamówienia. Kod zostanie wysłany na podany adres mailowy w ciągu 1 godziny od momentu zapisania się na newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HORTICO SA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. W celu otrzymywania informacji marketingowych w formie Newslettera, dostosowanych do moich preferencji na podstawie historii transakcji, działań w kanałach sprzedaży (np. pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, miejsce zamieszkania), w tym celu podaję mój adres e-mail. Przetwarzanie Państwa danych na potrzeby otrzymywania spersonalizowanych informacji marketingowych w formie Newslettera odbywa się na podstawie Państwa zgody, która może zostać w każdej chwili odwołana. Wycofanie zgody na otrzymywanie Newslettera nie wpływa na legalność wiadomości przesłanych na podany adres e-mail przed wycofaniem Państwa zgody. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka HORTICO SA z siedzibą We Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.
Zobacz nas na yoputube.com Zobacz nas na facebook.com Zobacz nas na instagram.com
do góry
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl