DARMOWA DOSTAWA od 199zł do 30kg.
71 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00

BAYER Multirose 2 w 1 50 ml

producent: BAYER
kod produktu: 3664715007104
Ocena klientów: 4

BAYER Multirose:

 

  • działa na szkodniki i choroby grzybowe
  • ma długi okres działania
  • łatwy w użyciu
Chwilowy brak w magazynie
Sprawdź czas dostawy dzwoniąc pod numer +48 71 727 6220 lub pisząc na adres sklep@hortico.pl
Sprawdź czas dostawy dzwoniąc pod numer +48 71 727 6220 lub pisząc na adres sklep@hortico.pl
zapytaj o dostępność
Kosz dostawy: od 10.49 zł
Cena brutto: 18,81 zł / szt. 18.81
ilość szt.
UWAGA - produkt profesjonalny - wymaga zezwolenia Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r.
Opis

BAYER Multirose 2 w 1 50 ml

 

BAYER Multirose to koncentrat do rozcieńczenia w wodzie, który zwalcza szkodniki oraz choroby grzybowe jak mączniaki prawdziwe, rdze i plamistość liści. Preparat ten jest używany do ochrony róż i roślin ozdobnych hodowanych w gruncie i pod osłonami. Multirose szybko zwalcza szkodniki i ma długie działąnie przeciw chorobom grzybowym.

Sposób użycia:  oprysk

Preparat nie może być używany przy dużym nasłonecznieniu. Przed zastosowaniem środka na uprawianych po raz pierwszy odmianach lub przed zabiegiem na większej lub szczególnie cennej kolekcji roślin ozdobnych należy wykonać na każdej uprawianej odmianie /każdym gatunku próbny zabieg w celu sprawdzenia czy nie wystąpiły uszkodzenia roślin. Preparatu nie wolno używać na roślinach młodych oraz świeżo posadzonych. Po zastosowaniu, na roślinie mogą pojawić się przebarwienia. Nie stosować środka do ochrony paproci, w tym Adiantum.
W celu ochrony pszczół i innych owadów zapylających nie stosować na rośliny uprawne w czasie kwitnienia. Nie używać w miejscach, gdzie pszczoły mają pożytek. Nie stosować, kiedy występują kwitnące chwasty.

Okres karencji: nie dotyczy
Powierzchnia stosowania (m2): 500

Zawartość Substancji Czynnych:

  • tebukonazol (związek z grupy triazoli) – 10 g/l (1,0%)
  • deltametryna (związek z grupy pyretroidów) – 0,5 g/l (0,05%)

Podczas pracy z preparatem Multirose nie wolno spożywać posiłków, ani palić. Należy używać rękawic ochronnych. Po użyciu preparatu umyć ręce.

 

OPAKOWANIE: 50 ML

Newsletter
Posiadamy zaufane opinie naszych klientów Dostawa nawet w 24H Szybkie i bezpieczne płantności PayU Rzetelna Firma Gazela biznesu
do góry
HORTICO jest Rzetelną firmą! HORTICO posiada Zaufane Opinie!
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl