71 727 62 2071 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00
Packshot_Turf-SOS-LR-15kg.jpg
 • Oszczędzasz 19.7%

BARENBRUG Trawa SOS 15kg

od: BARENBRUG kod produktu: 8718911073113
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 449,99 zł
 • Dosiew także w zimie, kiełkuje od 6oC
 • Idealna mieszanka na podsiew
 • Najszybciej kiełkujące odmiany
 • Szybie rozpoczęcie wegetacji na wiosnę
560,30 zł
449,99 zł
449.99
ilość
availability
Ostatnie sztuki w magazynie, zamów teraz!
ostatnie sztuki, zamów teraz
Zamówienia telefoniczne
Zamówienia telefoniczne
poniedziałek-piątek 8-16
+48 71 727 6220
Szczegóły

Mieszanka traw BARENBRUG Trawa SOS Lawn Repair – szybki dosiew nawet w zimie

Mieszanka traw Barenbrug SOS Lawn Repair to innowacyjna mieszanka do naprawy trawnika, bez względu na temperaturę. Doskonale zarasta ubytki w murawie wzmacniając istniejącą trawę uzyskując szybsze miesięczne wzrosty od klasycznych odmian. Rozrasta się szybko bez względu na porę roku tworząc gęstą okrywę ograniczając występowanie życicy rocznej.

Stosowany często na terenach o zwiększonej eksploracji (np. boiska, parki), szybkie kiełkowanie skraca czas pomiędzy rozgrywkami.

 

Zalety Barenbrug SOS®:

 1. Redukcja Czasu Regeneracji: Dosiew z użyciem SOS® gwarantuje przynajmniej 60% szybszy miesięczny wzrost w porównaniu do standardowych mieszanek zawierających życicę trwałą. Murawa umacnia się o 15 dni szybciej, co znacząco przyspiesza proces regeneracji.
 2. Dosiew w Niskiej Temperaturze: SOS® doskonale sprawdza się w niskich temperaturach, już od 6°C. To umożliwia dosiewanie po zimie, co jest istotne dla boisk intensywnie eksploatowanych, utrzymując grubą pokrywę trawiastą.
 3. Kiełkowanie także w Grudniu: W warunkach niskich temperatur SOS® umacnia się ponad 20 dni szybciej niż życica trwała, co zabezpiecza trawę przed utratą źdźbeł w okresie zimowym.
 4. Zastosowanie na Boiskach Sportowych i w Parkach: Dzięki szybkiemu odzyskiwaniu darni, SOS® nadaje się do użytku na boiskach sportowych i w parkach, gdzie istnieje potrzeba intensywnej eksploatacji.
 5. Więcej Rozegranych Meczów: SOS® zwiększa częstotliwość rozgrywek w roku, co przekłada się na znaczący wzrost liczby godzin gry na boiskach, nawet o około 100 godzin rocznie w porównaniu z życicą trwałą.
 6. Ograniczenie Występowania Wiechliny Rocznej: SOS® zapewnia gęstą okrywę trawiastą, co ogranicza możliwość ukorzenienia się wiechliny rocznej, która jest podatna na uszkodzenia i często powoduje odbarwienie murawy.
 7. Silne i głębokie ukorzenienie: Tworzy odporny trawnik o doskonałej przyczepności. Odporny na uszkodzenia mechaniczne.

 

Opakowania 1kg i 5kg posiadają dodatkowo otoczki w technologii Yellow Jacket Biostimulator, stymulującą wzrost w początkowym okresie. Dostarcza niezbędne hormony, enzymy , biostymulatory  i dawkę nawozu NPK wspierające metabolizm roślin. Zmienjszają stresy w pierwszych etapach wzrostu, wpływają na szybkość kiełkowania i zdrowotność rośliny.

Yellow Jacket Biostimulator®:

 • Skutecznie wspomaga rozwój systemu korzeniowego
 • Wspomaga rozwój części nadziemnych
 • Zwiększa odporność na choroby
 • Większe bezpieczeństwo i zdrowie rośliny

 

UWAGA
Dokładne informacje o składzie mieszanki dostępne są na zielonych etykietach umieszczanych przez producenta na każdym opakowaniu. Producent deklaruje że Skład partii może delikatnie odbiegać od podanych wartości, posiada jednak te same właściwości.

STOSOWANIE:

Norma wysiewu: 20-50g/m2
Opakowanie 5kg starcza na 250m2
Wysokość koszenia 12- 40mm

Tempo wzrostu: Bardzo szybkie
Zapotrzebowanie w azot: Wysokie        
Szybkość zazielenienia: Bardzo szybkie

Skład mieszanki:

50%Życica trwała
50%Życica wielokwiatowa odmiana gazonowa


Opakowanie: 15 kg

Okres ważności: 3 lata od pakowania trawy


Rzeczywisty wygląd towaru może różnić się od tego, który widnieje na zdjęciach.

Opinie klientów (0)
Twoja ocena: 3.29
Zapisz się do newslettera i odbierz
15 zł rabatu!

Otrzymuj porady na temat pielęgnacji ogrodu, nowości i rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

Kod rabatowy o wartości 15zł jest ważny przez 3 miesiące od daty otrzymania wiadomości, przy zakupach za minimum 150 zł. Do wykorzystania tylko w sklepie online. Nie łączy się z innymi promocjami. W celu skorzystania z rabatu, należy wprowadzić kod podczas procesu składania zamówienia. Kod zostanie wysłany na podany adres mailowy w ciągu 1 godziny od momentu zapisania się na newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HORTICO SA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. W celu otrzymywania informacji marketingowych w formie Newslettera, dostosowanych do moich preferencji na podstawie historii transakcji, działań w kanałach sprzedaży (np. pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, miejsce zamieszkania), w tym celu podaję mój adres e-mail. Przetwarzanie Państwa danych na potrzeby otrzymywania spersonalizowanych informacji marketingowych w formie Newslettera odbywa się na podstawie Państwa zgody, która może zostać w każdej chwili odwołana. Wycofanie zgody na otrzymywanie Newslettera nie wpływa na legalność wiadomości przesłanych na podany adres e-mail przed wycofaniem Państwa zgody. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka HORTICO SA z siedzibą We Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.
Zobacz nas na yoputube.com Zobacz nas na facebook.com Zobacz nas na instagram.com
do góry
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl