71 727 62 2071 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00

Agropak Score 250 EC 50 ml

od: AGROPAK kod produktu: 5907734010297
  • Do stosowania interwencyjnie i zapobiegawczo
  • Preparat systemiczny
  • Do stosowania w uprawach sadowniczych
UWAGA - produkt profesjonalny - wymaga zezwolenia Kupujący oświadcza, że jest pełnoletni i posiada przeszkolenie w zakresie stosowania profesjonalnych środków ochrony roślin oraz spełnia warunki określone w art. 28 ust.3 pkt.5. Ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r.
41,04 zł 41.04
ilość
availability
Produkt w magazynie
w magazynie
Zamówienia telefoniczne
Zamówienia telefoniczne
poniedziałek-piątek 8-16
+48 71 727 6220
Szczegóły

Agropak Score 250 EC 50ml

 

Agropak Score 250 EC to specjalny preparat o działaniu grzybobójczym, który został przygotowany w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej. Środek ten jest o działaniu systemicznym. 

Score 250 EC służy do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie przed chorobami grzybowymi w uprawach sadowniczych: jabłoni, gruszy, wiśni i czereśni.

Zwalcza: Parch jabłoni, gruszy, brunatna zgnilizna drzew pestkowych

 

Zawartość substancji czynnych:
difenokonazol (związek z grupy triazoli) - 250 g/l (23,58%)

 

Stosowanie środka:

Zalecana ilość wody: 500-750 l/ha.
Zalecane opryskiwanie: drobnokropliste.

Jabłoń i Grusza
Parch jabłoni, parch gruszy
Maksymalna/zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 0,2 l/ha.
Środek stosować zapobiegawczo co 10 dni lub interwencyjnie do 120 godzin po infekcji.

Wiśnia i Czereśnia
Brunatna zgnilizna drzew pestkowych
Maksymalna/zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 0,2 l/ha

Okres Karencji:

Jabłoń, grusza - 28 dni.
Wiśnia, czereśnia - 14 dni.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi na etykiecie.

Opakowanie: 50 ml

Okres ważności: 4 lata od daty produkcji

 


Rzeczywisty wygląd towaru może różnić się od tego, który widnieje na zdjęciach.

Opinie klientów (0)
Twoja ocena: 0
Zapisz się do newslettera i odbierz
15 zł rabatu!

Otrzymuj porady na temat pielęgnacji ogrodu, nowości i rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

Kod rabatowy o wartości 15zł jest ważny przez 3 miesiące od daty otrzymania wiadomości, przy zakupach za minimum 150 zł. Do wykorzystania tylko w sklepie online. Nie łączy się z innymi promocjami. W celu skorzystania z rabatu, należy wprowadzić kod podczas procesu składania zamówienia. Kod zostanie wysłany na podany adres mailowy w ciągu 1 godziny od momentu zapisania się na newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HORTICO SA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. W celu otrzymywania informacji marketingowych w formie Newslettera, dostosowanych do moich preferencji na podstawie historii transakcji, działań w kanałach sprzedaży (np. pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, miejsce zamieszkania), w tym celu podaję mój adres e-mail. Przetwarzanie Państwa danych na potrzeby otrzymywania spersonalizowanych informacji marketingowych w formie Newslettera odbywa się na podstawie Państwa zgody, która może zostać w każdej chwili odwołana. Wycofanie zgody na otrzymywanie Newslettera nie wpływa na legalność wiadomości przesłanych na podany adres e-mail przed wycofaniem Państwa zgody. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka HORTICO SA z siedzibą We Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.
Zobacz nas na yoputube.com Zobacz nas na facebook.com Zobacz nas na instagram.com
do góry
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl