71 727 62 2071 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00

Agrecol Plantacote 300g do domowych i balkonowych

od: AGRECOL kod produktu: 5902341001430

Agrecol Plantacote do domowych i balkonowych:

 

  • do odżywiania roślin domowych
  • odpowiednio dobrany skład
  • rekomendowany podczas sadzenia roślin
Prekursor materiałów wybuchowych podlegający regulacjom. Nabycie, wprowadzanie, posiadanie lub stosowanie tego prekursora podlega obowiązkom zgłaszania określonym w art. 9 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2-19/1148 z dnia 20 czerwca 2019 r. w sprawie wprowadzenia do obrotu i stosowania prekursorów materiałów wybuchowych.
17,44 zł 17.44
ilość
availability
Produkt w magazynie
w magazynie
Zamówienia telefoniczne
Zamówienia telefoniczne
poniedziałek-piątek 8-16
+48 71 727 6220
Szczegóły

Agrecol Plantacote 300g do domowych i balkonowych

 

Agrecol Plantacote do domowych i balkonowych jest to nawóz stworzony do odżywiania roślin zielonych i kwitnących hodowanych w domach. Granulki nawozu mają tak skomponowany skład, by dostarczały wszystkich niezbędnych składników roślinie w trakcie jej rozwoju i kwitnienia. Otoczka wokół granulki powstrzymuje wypłukiwanie nawozu do głębszych warstw ziemi, do których nie docierają korzenie. Otoczkowanie granulek minimalizuje do zera możliwość przenawożenia rośliny. Plantacote jest najdłużej uwalniającym substancje odżywcze nawozem w ofercie Agrecol. Dzięki otoczkowaniu granuli rośliny można nawozić raz w sezonie.

Sposób użycia:
Nawozu używać co 5-6 miesięcy (180 dni). Granulki rozsypać wokół rośliny, zmieszać z podłożem i podlać intensywnie wodą. 
Nawóz można używać podczas sadzenia lub przesadzania roślin mieszając nawóz z ziemią przeznaczoną do sadzenia.

Dawkowanie: 5 g nawozu na 1 litr podłoża (np. na skrzynkę ok. 1 m.b. czyli 15-20 litrów ziemi przypada ok. 75 – 100 g nawozu). Jedna garść to około 40 – 50 g granulatu.

Zawiera:

Nawóz WE
azot (N) – 14%
fosfor (P2O5) – 8%
potas (K2O) – 15%
magnez (MgO) – 2%

Mikroskładniki pokarmowe:

  • bor (B) 0,03%
  • miedź (Cu) 0,02%
  • żelazo (Fe) 0,4% (w tym 0,2% schelatowane przez EDTA)
  • mangan (Mn) 0,1%
  • molibden (Mo) 0,02%
  • cynk (Zn) 0,05%

 

OPAKOWANIE: 300 G


Rzeczywisty wygląd towaru może różnić się od tego, który widnieje na zdjęciach.

Opinie klientów (0)
Twoja ocena: 0
Zapisz się do newslettera i odbierz
15 zł rabatu!

Otrzymuj porady na temat pielęgnacji ogrodu, nowości i rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

Kod rabatowy o wartości 15zł jest ważny przez 3 miesiące od daty otrzymania wiadomości, przy zakupach za minimum 150 zł. Do wykorzystania tylko w sklepie online. Nie łączy się z innymi promocjami. W celu skorzystania z rabatu, należy wprowadzić kod podczas procesu składania zamówienia. Kod zostanie wysłany na podany adres mailowy w ciągu 1 godziny od momentu zapisania się na newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HORTICO SA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. W celu otrzymywania informacji marketingowych w formie Newslettera, dostosowanych do moich preferencji na podstawie historii transakcji, działań w kanałach sprzedaży (np. pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, miejsce zamieszkania), w tym celu podaję mój adres e-mail. Przetwarzanie Państwa danych na potrzeby otrzymywania spersonalizowanych informacji marketingowych w formie Newslettera odbywa się na podstawie Państwa zgody, która może zostać w każdej chwili odwołana. Wycofanie zgody na otrzymywanie Newslettera nie wpływa na legalność wiadomości przesłanych na podany adres e-mail przed wycofaniem Państwa zgody. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka HORTICO SA z siedzibą We Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.
Zobacz nas na yoputube.com Zobacz nas na facebook.com Zobacz nas na instagram.com
do góry
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl