71 727 62 2071 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00

AGROPAK Revus 250 SC 20 ml

od: AGROPAK kod produktu: 5907734010044

Środek grzybobójczy w postaci stężonej zawiesiny
Do stosowania zapobiegawczo
Możliwy do użytkowania przez osoby nieprofesjonalne

26,38 zł 26.38
ilość
availability
Produkt w magazynie
w magazynie
Zamówienia telefoniczne
Zamówienia telefoniczne
poniedziałek-piątek 8-16
+48 71 727 6220
Szczegóły

AGROPAK Revus 250 SC 20 ml

Revus 250 SC jest wysoko selektywnym fungicydem w formie stężonej zawiesiny, przeznaczonym do rozcieńczania z wodą. Charakteryzuje się działaniem wgłębnym i kontaktowym. Głównie używany w celach zapobiegawczych i interwencyjnych w ochronie upraw ziemniaków przed zarazą ziemniaka oraz pomidorów gruntowych przed chorobami grzybowymi.

Substancja czynna: mandipropamid (związek z grupy amidów) – 250 g/l (23.3%).

Stosowanie i dawkowanie:

Ziemniak
Zaraza ziemniaka (nać i bulwy)

Maksymalna/zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 6 ml /100m2
Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym: 6.
Środek należy stosować zapobiegawczo i interwencyjnie, nie wcześniej niż od początku fazy zakrywania międzyrzędzi do końca fazy początku żółknięcia liści (BBCH 31 – 91)

Pomidor uprawiany w polu
Zaraza ziemniaka
Maksymalna/zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 6 ml /100m2
Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym: 4.

Pierwszy zabieg wykonać zapobiegawczo, zgodnie z sygnalizacją oraz interwencyjnie lub po wystąpieniu pierwszych objawów chorób w danym rejonie, w okresie od kwietnia do października, od fazy rozwiniętego pierwszego liścia właściwego na pędzie głównym do końca fazy dojrzewania owoców (BBCH 11-89). Zabiegi

Szpinak, botwina, burak liściowy
Mączniak rzekomy
Maksymalna /zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 6 ml /100m2
Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym: 2.

Środek stosować w przypadku zagrożenia infekcją lub po wystąpieniu pierwszych objawów choroby, po wschodach rośliny uprawnej od fazy 4 liścia, do momentu osiągnięcia przez roślinę 50% masy liściowej typowej dla odmiany (BBCH 14- 45).

Opakowanie: 20 ml

Producent: Agropak


Rzeczywisty wygląd towaru może różnić się od tego, który widnieje na zdjęciach.

Opinie klientów (0)
Twoja ocena: 0
Zapisz się do newslettera i odbierz
15 zł rabatu!

Otrzymuj porady na temat pielęgnacji ogrodu, nowości i rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

Kod rabatowy o wartości 15zł jest ważny przez 3 miesiące od daty otrzymania wiadomości, przy zakupach za minimum 150 zł. Do wykorzystania tylko w sklepie online. Nie łączy się z innymi promocjami. W celu skorzystania z rabatu, należy wprowadzić kod podczas procesu składania zamówienia. Kod zostanie wysłany na podany adres mailowy w ciągu 1 godziny od momentu zapisania się na newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HORTICO SA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. W celu otrzymywania informacji marketingowych w formie Newslettera, dostosowanych do moich preferencji na podstawie historii transakcji, działań w kanałach sprzedaży (np. pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, miejsce zamieszkania), w tym celu podaję mój adres e-mail. Przetwarzanie Państwa danych na potrzeby otrzymywania spersonalizowanych informacji marketingowych w formie Newslettera odbywa się na podstawie Państwa zgody, która może zostać w każdej chwili odwołana. Wycofanie zgody na otrzymywanie Newslettera nie wpływa na legalność wiadomości przesłanych na podany adres e-mail przed wycofaniem Państwa zgody. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka HORTICO SA z siedzibą We Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.
Zobacz nas na yoputube.com Zobacz nas na facebook.com Zobacz nas na instagram.com
do góry
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl