71 727 62 2071 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00

AGRIMPEX Agrowłóknina PRO 50g ściółkująca rolka 1,6x100 czarna

od: AGRIMPEX kod produktu: 5907547544651
  • Gramatura 50 g/m2
  • Stabilizowana na promienie UV
  • Zatrzymuje wodę w glebie
  • Poprawia warunki fitosanitarne roślin – rośliny mniej podatne na choroby

225,06 zł 225.06
ilość
availability
Produkt w magazynie
w magazynie
Zamówienia telefoniczne
Zamówienia telefoniczne
poniedziałek-piątek 8-16
+48 71 727 6220
Szczegóły

Produkt ściółkujący Agrimpex Pro 50g jest skutecznym środkiem przeciw chwastom, który działa poprzez blokowanie dostępu światła do gruntu. To uniemożliwia rozwój niechcianych chwastów, eliminując potrzebę stosowania herbicydów. Dzięki specjalnej strukturze produktu, szkodniki glebowe mają utrudniony dostęp do roślin, co może przyczynić się do ochrony upraw przed ich szkodliwym działaniem.

 

Jednym z dodatkowych korzyści wynikających ze stosowania Agrimpex Pro jest ograniczenie odparowywania wody z podłoża. Ściółka tworzy warstwę, która utrzymuje wilgotność gleby, co jest szczególnie istotne w suchych okresach. Dzięki temu rośliny mają lepsze warunki do wzrostu i rozwinięcia się.

 

Ściółkowanie plantacji przy użyciu Agrimpex Pro ma również pozytywny wpływ na warunki fitosanitarne wokół roślin. Warstwa ściółki chroni glebę przed nadmiernym przesuszeniem, utrzymuje ją w czystości i zapobiega zapyleniu owoców. W rezultacie zbierane owoce są czyste, niezapiaszczone i gotowe do spożycia lub dalszej obróbki.

 

Agrimpex Pro to wszechstronny produkt ściółkujący, który nie tylko eliminuje chwasty, ale także poprawia warunki wzrostu roślin, chroni je przed szkodnikami i zapewnia lepszą jakość plonów.


Rzeczywisty wygląd towaru może różnić się od tego, który widnieje na zdjęciach.

Opinie klientów (0)
Twoja ocena: 0
Zapisz się do newslettera i odbierz
15 zł rabatu!

Otrzymuj porady na temat pielęgnacji ogrodu, nowości i rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

Kod rabatowy o wartości 15zł jest ważny przez 3 miesiące od daty otrzymania wiadomości, przy zakupach za minimum 150 zł. Do wykorzystania tylko w sklepie online. Nie łączy się z innymi promocjami. W celu skorzystania z rabatu, należy wprowadzić kod podczas procesu składania zamówienia. Kod zostanie wysłany na podany adres mailowy w ciągu 1 godziny od momentu zapisania się na newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HORTICO SA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. W celu otrzymywania informacji marketingowych w formie Newslettera, dostosowanych do moich preferencji na podstawie historii transakcji, działań w kanałach sprzedaży (np. pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, miejsce zamieszkania), w tym celu podaję mój adres e-mail. Przetwarzanie Państwa danych na potrzeby otrzymywania spersonalizowanych informacji marketingowych w formie Newslettera odbywa się na podstawie Państwa zgody, która może zostać w każdej chwili odwołana. Wycofanie zgody na otrzymywanie Newslettera nie wpływa na legalność wiadomości przesłanych na podany adres e-mail przed wycofaniem Państwa zgody. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka HORTICO SA z siedzibą We Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.
Zobacz nas na yoputube.com Zobacz nas na facebook.com Zobacz nas na instagram.com
do góry
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl