71 727 62 2071 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00

AGRECOL Nemapsil-limit 10 g

od: AGRECOL kod produktu: 5902341003939

AGRECOL Nemapsil-limit:

 

  • ma w sobie pożyteczne mikroorganizmy
  • zwiększa zdrowotność roślin
  • bezpieczny dla ludzi i zwierząt
Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie.
24,33 zł 24.33
ilość
availability
Produkt w magazynie
w magazynie
Zamówienia telefoniczne
Zamówienia telefoniczne
poniedziałek-piątek 8-16
+48 71 727 6220
Szczegóły

AGRECOL Nemapsil-limit 10 g

 

AGRECOL Nemapsil-limit jest to produkt mikrobiologiczny, który tworzy niesprzyjające warunki dla rozwoju i żerowania nicieni i larw połyśnicy marchwianki w hodowli warzyw. Nemapsil limit poprawia jakość gleby przy korzeniach warzyw ( marchewki, pietruszki, selera, buraka, ziemniaków i innych warzyw), które są narażone na  nicienie i larwy połyśnicy marchwianki. Szkodaniki te niszczą korzenie rośliny, przez co nie ma ona jak pobierać niezbędnych substancji i wody z ziemi, a uszkodzone warzywa jak marchew nie nadają się do użycia. Nemapsil limit dzięki bakterią, jakie ma w swoim składzie przyspiesza i wzmacnia wzrost roślin. 
Nemapsil limit jest substancją bezpieczną dla zwierząt i ludzi.

Sposób użycia
Nemapsil limit może być używany na trzy sposoby:

  • przedsiewnie: w konewce/wiadrze 10 g środka rozpuścić w 5 l wody. Takim roztworem intensywnie podlać grządki przeznaczone pod uprawę warzyw korzeniowych. Zmieszać z ziemią grabiąc przed siewem lub sadzeniem warzyw.
  • podlewanie: w konewce/wiadrze 10 g substancji rozpuścić w 5 l wody. Takim roztworem intensywnie podlać zagrożone lub porażone uprawy. Po użyciu stworzonego roztworu rośliny można dodatkowo podlać, wpłukując preparat w głąb gleby.
  • oprysk: 10 g substancji rozpuścić w 5 l wody i opryskać do 100 m2 powierzchni upraw zagrożonych szkodnikami glebowymi. UWAGA: po opryskach powierzchni pod zagrożonymi roślinami, podlać wodą ziemię wpłukując preparat w głąb.

Rekomenduje się powtarzanie zabiegu co 10-14 dni. Nie wolno mieszać środka Nemapsil limit ze środkami grzybobójczymi.

 

OPAKOWANIE: 10 G


Rzeczywisty wygląd towaru może różnić się od tego, który widnieje na zdjęciach.

Opinie klientów (0)
Twoja ocena: 0
Zapisz się do newslettera i odbierz
15 zł rabatu!

Otrzymuj porady na temat pielęgnacji ogrodu, nowości i rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

Kod rabatowy o wartości 15zł jest ważny przez 3 miesiące od daty otrzymania wiadomości, przy zakupach za minimum 150 zł. Do wykorzystania tylko w sklepie online. Nie łączy się z innymi promocjami. W celu skorzystania z rabatu, należy wprowadzić kod podczas procesu składania zamówienia. Kod zostanie wysłany na podany adres mailowy w ciągu 1 godziny od momentu zapisania się na newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HORTICO SA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. W celu otrzymywania informacji marketingowych w formie Newslettera, dostosowanych do moich preferencji na podstawie historii transakcji, działań w kanałach sprzedaży (np. pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, miejsce zamieszkania), w tym celu podaję mój adres e-mail. Przetwarzanie Państwa danych na potrzeby otrzymywania spersonalizowanych informacji marketingowych w formie Newslettera odbywa się na podstawie Państwa zgody, która może zostać w każdej chwili odwołana. Wycofanie zgody na otrzymywanie Newslettera nie wpływa na legalność wiadomości przesłanych na podany adres e-mail przed wycofaniem Państwa zgody. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka HORTICO SA z siedzibą We Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.
Zobacz nas na yoputube.com Zobacz nas na facebook.com Zobacz nas na instagram.com
do góry
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl