71 727 62 2071 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00

AGRECOL Biohumus do zielonych forte 0,75l

od: AGRECOL kod produktu: 5902341000556

AGRECOL Biohumus do zielonych forte:

 

  • na bazie wermikompostu
  • zawiera naturalne związki próchnicowe
  • nawóz płynny
Prekursor materiałów wybuchowych podlegający regulacjom. Nabycie, wprowadzanie, posiadanie lub stosowanie tego prekursora podlega obowiązkom zgłaszania określonym w art. 9 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2-19/1148 z dnia 20 czerwca 2019 r. w sprawie wprowadzenia do obrotu i stosowania prekursorów materiałów wybuchowych.
7,63 zł 7.63
ilość
availability
Produkt w magazynie
w magazynie
Zamówienia telefoniczne
Zamówienia telefoniczne
poniedziałek-piątek 8-16
+48 71 727 6220
Szczegóły

AGRECOL Biohumus do zielonych forte 0,75l

 

AGRECOL Biohumus do zielonych forte jest to płynny nawóz, który zawiera naturalne związki próchnicowe i nawóz mineralny, które są odpowiedzialne za wzmocnienie efektu odżywienia rośliny. Biohumus jest przeznaczony do odżywiania wszelkim roślin doniczkowych domowych, balkonowych oraz do roślin ozdobnych znajdujących się w ogrodzie. Dodatkowo Biohumus może być użyty u roślin kwitnących, gdy są w okresie pomiędzy kwitnieniem. 

Biohumus ma w swoim składzie bardzo dobrze przyswajalny azot, który jest konieczny do odpowiedniego rozwoju zielonych części roślin. Używając Biohumusu regularnie sprawiamy, że rośliny zyskują piękne zielone liście.

Nie ma ryzyka przenawożenia roślin.

Jak używać:
Rośliny doniczkowe: 35 ml nawozu wymieszać w 1 litrze wody. Od lutego do września rośliny podlewać z dodatkiem nawozu.od października do stycznia rośliny nawozić co 1-2 tygodnie.

Rośliny ozdobne w ogrodach: 35 ml nawozu wymieszać w 1 litrze wody i tym roztworem podlewać 1 raz w tygodniu od początku maja do końca sierpnia.

Zawiera:

  • azot (N) – 1,5%
  • fosfor (P2O5) – 0,5%
  • potas (K2O) – 1%

Pozw. MRiRW nr 329/14 oraz nr 329a/14

 

OPAKOWANIE: 0,75 ML


Rzeczywisty wygląd towaru może różnić się od tego, który widnieje na zdjęciach.

Opinie klientów (0)
Twoja ocena: 0
Zapisz się do newslettera i odbierz
15 zł rabatu!

Otrzymuj porady na temat pielęgnacji ogrodu, nowości i rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

Kod rabatowy o wartości 15zł jest ważny przez 3 miesiące od daty otrzymania wiadomości, przy zakupach za minimum 150 zł. Do wykorzystania tylko w sklepie online. Nie łączy się z innymi promocjami. W celu skorzystania z rabatu, należy wprowadzić kod podczas procesu składania zamówienia. Kod zostanie wysłany na podany adres mailowy w ciągu 1 godziny od momentu zapisania się na newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HORTICO SA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. W celu otrzymywania informacji marketingowych w formie Newslettera, dostosowanych do moich preferencji na podstawie historii transakcji, działań w kanałach sprzedaży (np. pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, miejsce zamieszkania), w tym celu podaję mój adres e-mail. Przetwarzanie Państwa danych na potrzeby otrzymywania spersonalizowanych informacji marketingowych w formie Newslettera odbywa się na podstawie Państwa zgody, która może zostać w każdej chwili odwołana. Wycofanie zgody na otrzymywanie Newslettera nie wpływa na legalność wiadomości przesłanych na podany adres e-mail przed wycofaniem Państwa zgody. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka HORTICO SA z siedzibą We Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.
Zobacz nas na yoputube.com Zobacz nas na facebook.com Zobacz nas na instagram.com
do góry
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl