71 727 62 2071 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00

ADAMA Gold 450 EC 0,5l

od: ADAMA kod produktu: 5902077102104

Produkt chwastobójczy
Do stosowania wiosennego
Zwalcza roczne i wieloletnie chwasty dwuliścienne
Stosowany przy uprawie zbóż

UWAGA - produkt profesjonalny - wymaga zezwolenia Kupujący oświadcza, że jest pełnoletni i posiada przeszkolenie w zakresie stosowania profesjonalnych środków ochrony roślin oraz spełnia warunki określone w art. 28 ust.3 pkt.5. Ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r.
46,73 zł 46.73
ilość
availability
Produkt w magazynie
w magazynie
Zamówienia telefoniczne
Zamówienia telefoniczne
poniedziałek-piątek 8-16
+48 71 727 6220
Szczegóły

ADAMA Gold 450 EC 0,5l

GOLD 450 EC 0.5L to herbicyd w formie koncentratu do przygotowania emulsji wodnej, przeznaczony do stosowania wiosną w celu zwalczania rocznych i wieloletnich chwastów dwuliściennych, w tym trudnych do usunięcia gatunków takich jak gwiazdnica pospolita, przytulia czepna, czy rumian polny. Środek ten może być używany w uprawach pszenicy jarej i ozimej, jęczmienia jarego i ozimego, pszenżyta jarego i ozimego, żyta oraz owsa.

Substancje czynne:

2,4-D - związek z grupy fenoksykwasów - 360 g/l (33,68%).
Fluroksypyr - związek z grupy pochodnych kwasów pirydynokarboksylowych - 90 g/l (8,42%).

Chwasty wrażliwe: bniec biały, komosa biała, krzywoszyj polny, niezapominajka polna, ostrożeń polny (rośliny młode do fazy 4 liści), samosiewy rzepaku, rdest plamisty, rdestówka powojowata (rdest powojowaty), rumian polny, stulicha psia, tasznik pospolity, tobołki polne, przytulia czepna, chaber bławatek, gwiazdnica pospolita.

Chwasty średnio wrażliwe: fiołek polny, przetacznik perski, rumianek pospolity, jasnota purpurowa, maruna bezwonna.

Chwasty średnio odporne: przetacznik polny.

Chwasty odporne: rdest kolankowaty, skrzyp polny.

Stosowanie:

Stosuj środek wiosną, od fazy 3 liści do fazy pierwszego kolanka zbóż (BBCH 13 – 31).

Maksymalna dawka na jedno zastosowanie to 1,25 l/ha, z zalecaną dawką w przedziale 1,0-1,25 l/ha.
Wyższą z zalecanych dawek używaj przy silnym zachwaszczeniu i zwalczaniu chwastów takich jak jasnoty, przytulia czepna, chwasty rumianowate i ostrożeń polny, szczególnie gdy chwasty są zaawansowane w rozwoju.

Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym to 1. 
Zalecana ilość wody wynosi 200-300 l/ha, z zalecanym opryskiwaniem średniokroplistym.

Opakowanie: 1l

Producent: ADAMA


Rzeczywisty wygląd towaru może różnić się od tego, który widnieje na zdjęciach.

Opinie klientów (0)
Twoja ocena: 0
Zapisz się do newslettera i odbierz
15 zł rabatu!

Otrzymuj porady na temat pielęgnacji ogrodu, nowości i rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

Kod rabatowy o wartości 15zł jest ważny przez 3 miesiące od daty otrzymania wiadomości, przy zakupach za minimum 150 zł. Do wykorzystania tylko w sklepie online. Nie łączy się z innymi promocjami. W celu skorzystania z rabatu, należy wprowadzić kod podczas procesu składania zamówienia. Kod zostanie wysłany na podany adres mailowy w ciągu 1 godziny od momentu zapisania się na newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HORTICO SA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. W celu otrzymywania informacji marketingowych w formie Newslettera, dostosowanych do moich preferencji na podstawie historii transakcji, działań w kanałach sprzedaży (np. pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, miejsce zamieszkania), w tym celu podaję mój adres e-mail. Przetwarzanie Państwa danych na potrzeby otrzymywania spersonalizowanych informacji marketingowych w formie Newslettera odbywa się na podstawie Państwa zgody, która może zostać w każdej chwili odwołana. Wycofanie zgody na otrzymywanie Newslettera nie wpływa na legalność wiadomości przesłanych na podany adres e-mail przed wycofaniem Państwa zgody. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka HORTICO SA z siedzibą We Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.
Zobacz nas na yoputube.com Zobacz nas na facebook.com Zobacz nas na instagram.com
do góry
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl