71 727 62 2071 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00

ADAMA Activus 400SC 5 L

od: ADAMA kod produktu: 2050000121661

Zwalcza jednoroczne chwasty dwuliścienne i jednoliścienne
Preparat doglebowy i nalistny
Skuteczny przy uprawach między innymi zbóż ozimych, kukurydzy lub cebuli

UWAGA - produkt profesjonalny - wymaga zezwolenia Kupujący oświadcza, że jest pełnoletni i posiada przeszkolenie w zakresie stosowania profesjonalnych środków ochrony roślin oraz spełnia warunki określone w art. 28 ust.3 pkt.5. Ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r.
368,55 zł 368.55
ilość
availability
Ostatnie sztuki w magazynie, zamów teraz!
ostatnie sztuki, zamów teraz
Zamówienia telefoniczne
Zamówienia telefoniczne
poniedziałek-piątek 8-16
+48 71 727 6220
Szczegóły

ADAMA Activus 400SC 5 L

Activus 400 SC to selektywny herbicyd o działaniu układowym, dostępny w formie koncentratu stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą. Może być stosowany zarówno doglebowo, jak i dolistnie. Zawiera składnik aktywny pendimetalinę, który blokuje tworzenie mikrotubuli, prowadząc do zahamowania podziału komórek i ich wydłużania. Pendimetalina jest klasyfikowana przez HRAC do grupy K1.

Substancja czynna: Pendimetalina (związek z grupy dinitroanilin) - 400 g/l

Środek chwastobójczy działa przez absorpcję przez korzenie, koleoptyl, hypokotyl oraz części nadziemne chwastów. Najskuteczniejszy jest w fazie kiełkowania i wschodów chwastów, eliminując jednoliścienne do fazy pierwszego/ drugiego liścia i dwuliścienne do fazy dwóch liści. Pendimetalina pozostaje aktywna w glebie przez kilka tygodni, zwalczając również później kiełkujące chwasty.

W uprawie kukurydzy:

Wrażliwe chwasty: fiołek polny, komosa biała, łoboda rozłożysta, tasznik pospolity.
Średnio wrażliwe: chwastnica jednostronna, psianka czarna, szarłat szorstki.
Odporna: maruna bezwonna, przytulia czepna, rdestówka powojowata, rumianek pospolity, tobołki polne.

W uprawach zbóż ozimych i plantacjach nasiennych traw:

Wrażliwe chwasty: gwiazdnica pospolita, jasnota purpurowa, różowa, miotła zbożowa, niezapominajka polna, tasznik pospolity.
Średnio wrażliwe: przytulia czepna, fiołek polny, rdesty.


W uprawie ziemniaka, marchwi, kapusty głowiastej białej, czerwonej, kalafiora, cebuli z siewu i dymki:

Dawkowanie 3,0 l/ha: wrażliwe chwasty to gwiazdnica pospolita, jasnota purpurowa, komosa biała, tasznik pospolity, tobołki polne; średnio wrażliwe obejmują chwastnicę jednostronną, fiołka polnego, marunę bezwonną, pokrzywę żegawkę, przytulię czepną, psiankę czarną, przetacznik perski, rdestówkę powojowatą, rdest plamisty, szarłat szorstki.

Dawkowanie 4,0 l/ha: wrażliwe chwasty to chwastnica jednostronna, gwiazdnica pospolita, jasnota purpurowa, komosa biała, pokrzywa żegawka, przytulia czepna, psianka czarna, maruna bezwonna, szarłat szorstki, tasznik pospolity, tobołki polne; średnio wrażliwe to fiołek polny, rdestówka powojowata, rdest plamisty, przetacznik perski; średnio odporne to rumian polny, żółtlica drobnokwiatowa; odporne to samosiewy rzepaku, starzec zwyczajny.

Opakowanie: 5 l

Producent: ADAMA


Rzeczywisty wygląd towaru może różnić się od tego, który widnieje na zdjęciach.

Opinie klientów (0)
Twoja ocena: 0
Zapisz się do newslettera i odbierz
15 zł rabatu!

Otrzymuj porady na temat pielęgnacji ogrodu, nowości i rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

Kod rabatowy o wartości 15zł jest ważny przez 3 miesiące od daty otrzymania wiadomości, przy zakupach za minimum 150 zł. Do wykorzystania tylko w sklepie online. Nie łączy się z innymi promocjami. W celu skorzystania z rabatu, należy wprowadzić kod podczas procesu składania zamówienia. Kod zostanie wysłany na podany adres mailowy w ciągu 1 godziny od momentu zapisania się na newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HORTICO SA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. W celu otrzymywania informacji marketingowych w formie Newslettera, dostosowanych do moich preferencji na podstawie historii transakcji, działań w kanałach sprzedaży (np. pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, miejsce zamieszkania), w tym celu podaję mój adres e-mail. Przetwarzanie Państwa danych na potrzeby otrzymywania spersonalizowanych informacji marketingowych w formie Newslettera odbywa się na podstawie Państwa zgody, która może zostać w każdej chwili odwołana. Wycofanie zgody na otrzymywanie Newslettera nie wpływa na legalność wiadomości przesłanych na podany adres e-mail przed wycofaniem Państwa zgody. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka HORTICO SA z siedzibą We Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.
Zobacz nas na yoputube.com Zobacz nas na facebook.com Zobacz nas na instagram.com
do góry
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl