71 727 62 2071 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00

Środki chwastobójcze - skuteczne rozwiązanie dla Twoich problemów z chwastami

Środki chwastobójcze - skuteczne rozwiązanie dla Twoich problemów z chwastami

Chwasty to dobrze znane rośliny, które wykazują niezwykłą zdolność do szybkiego rozprzestrzeniania się. Ta dynamiczna ekspansja stanowi znaczne wyzwanie dla doświadczonych ogrodników i działkowców, którzy musieliby poświęcić wiele godzin ciężkiej pracy na ręczne usuwanie tych niepożądanych roślin. Jednakże, aby je skutecznie zwalczać i kontrolować, niezastąpione okazują się środki chwastobójcze. W naszym szerokim asortymencie oferujemy różnorodne produkty chwastobójcze, które zostały doskonale dopasowane do zróżnicowanych potrzeb i zastosowań, dostarczając naszym klientom profesjonalne rozwiązania.

 

Usuwanie chwastów - klucz do zdrowych i obfitych plonów w Twoich uprawach

 

Warto zadbać o skuteczną eliminację chwastów w uprawach z kilku istotnych powodów. Po pierwsze, chwasty konkurują z roślinami o zasoby wodne i składniki odżywcze w glebie. Ich usuwanie pozwala roślinom skorzystać z tych cennych zasobów w pełni, co przekłada się na zdrowszy wzrost i lepsze plony. Dodatkowo, brak chwastów wokół roślin sprawia, że mają one większy dostęp do światła słonecznego, co jest niezbędne dla procesu fotosyntezy.

 

Kolejną korzyścią wynikającą z eliminacji chwastów jest fakt, że zapobiega to splątywaniu się systemów korzeniowych. Chwasty mogą się przeplatać z korzeniami innych roślin, co utrudnia ich rozwój i przyswajanie składników odżywczych. Usuwanie chwastów  za pomocą środków chwastobójczych pozwala naszym roślinom swobodnie rozwijać się i korzystać z pełnego potencjału swoich korzeni.

 

Precyzyjne i bezpieczne środki chwastobójcze w e-HORTICO

 

Dostępne środki chwastobójcze umożliwiają precyzyjne atakowanie chwastów, minimalizując jednocześnie ryzyko uszkodzenia roślin uprawnych i otaczającej zieleni. Dzięki różnorodności produktów, możemy wybrać odpowiedni preparat, który najlepiej spełni nasze oczekiwania i potrzeby. Niezależnie od rodzaju chwastów, które chcemy zwalczyć, czy od charakterystyki naszego terenu, mamy pewność, że znajdziemy środek chwastobójczy odpowiedni dla naszej sytuacji.

 

Zdobądź kontrolę nad chwastami - szeroki wybór profesjonalnych środków chwastobójczych

 

Oferujemy szeroki wybór środków chwastobójczych, które podzielone są na różne kategorie, uwzględniając ich sposób działania i zastosowanie.

 

Posiadamy herbicydy kontaktowe, które działają bezpośrednio na części naziemne chwastów, pokrywając je preparatem. Są one szczególnie przydatne, gdy chcemy precyzyjnie skierować działanie chwastobójcze na określone obszary, minimalizując wpływ na inne rośliny. Wykazują one szybkie działanie, choć ich skuteczność może być ograniczona, gdyż eliminują tylko te fragmenty rośliny, które bezpośrednio pokrywa preparat.

 

https://e-hortico.pl/pl/p/Mosanto-Roundup-360-Plus-1-L/6946

 

W naszej ofercie znajdują się także herbicydy układowe, czyli środki, które działają od wewnątrz. Mogą być stosowane poprzez aplikację na liście lub wchłaniane przez korzenie. Substancje czynne w nich zawarte zakłócają procesy życiowe rośliny, co prowadzi do jej obumarcia. Efekty stosowania herbicydów układowych stają się widoczne po pewnym czasie, zwykle około dwóch tygodni od zastosowania. Eliminują one zarówno część naziemną, jak i system korzeniowy chwastów.

 

https://e-hortico.pl/pl/p/Chwastox-Turbo-340SL-1%2C0l/3731

 

Dodatkowo, nasze środki chwastobójcze są podzielone ze względu na docelową grupę roślin na selektywne i nieselektywne.

 

Herbicydy selektywne wyróżniają się wysoką skutecznością w zwalczaniu konkretnych gatunków chwastów, jednocześnie minimalizując negatywny wpływ na uprawy docelowe. Dzięki selektywności, są w stanie skutecznie zwalczać chwasty dwuliścienne, takie jak mniszek lekarski, koniczyna czy bluszczyk kurdybanek lub jednoliścienne, takie jak trawy czy samosiejki zbóż, dostosowując się do konkretnych potrzeb i wymagań.

https://e-hortico.pl/pl/p/SUMIN-Starane-Trawniki-250-ml-/7851

 

Natomiast herbicydy nieselektywne to silne preparaty chemiczne, które eliminują całą roślinność. Są one zazwyczaj stosowane przed założeniem plantacji lub do oczyszczania nieużytkowanych terenów rolniczych, gdzie nie ma potrzeby zachowania docelowych upraw.

 

https://e-hortico.pl/pl/p/Taifun-360SL-0%2C25l/1001

 

Bezkonkurencyjne środki chwastobójcze - skuteczność i ochrona Twojego ogrodu w jednym

 

W naszej ofercie dostępne są środki chwastobójcze o różnym składzie chemicznym oraz produkty oparte na naturalnych składnikach.

Składniki chemiczne używane w naszych produktach są starannie dobrane, aby zapewnić maksymalną skuteczność i minimalizować wpływ na środowisko. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę z rosnącej świadomości ekologicznej, dlatego oferujemy również produkty oparte na naturalnych składnikach, takich jak takie jak oleje roślinne, octan glifosynaliny czy kwas octowy, które są bardziej przyjazne dla środowiska.

 

Efektywne środki chwastobójcze dla różnych rodzajów upraw - znajdź je u nas

 

W naszym sklepie internetowym oferujemy różnorodne preparaty, które są idealne do eliminacji chwastów w różnych rodzajach upraw. Bez względu na to, czy uprawiasz zboża ozime, jare, rzepak, kukurydzę, buraki cukrowe, ziemniaki, warzywa okopowe, krzewy owocowe czy użytki zielone, znajdziesz u nas skuteczne środki chwastobójcze. Współpracujemy z renomowanymi producentami, takimi jak Agrecol, Bayer, Bros, Substral czy Roundup, aby zapewnić naszym klientom wysoką jakość i skuteczność produktów.

 

Zapewniamy szeroki wybór środków chwastobójczych, które są łatwe w użyciu i skuteczne w eliminacji chwastów. Dzięki naszym preparatom będziesz mógł cieszyć się zdrowszymi i bardziej bujnymi uprawami, osiągając lepsze plony. Nasi doświadczeni pracownicy służą także fachowym doradztwem, pomagając dobrać odpowiedni środek do Twoich konkretnych potrzeb i rodzaju uprawy.

 

Zaufaj naszej ofercie i skorzystaj z wysokiej jakości środków chwastobójczych, które pomogą Ci utrzymać Twoje uprawy wolne od chwastów, zapewniając im optymalne warunki rozwoju i wzrostu.

 

Zapisz się do newslettera i odbierz
15 zł rabatu!

Otrzymuj porady na temat pielęgnacji ogrodu, nowości i rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

Kod rabatowy o wartości 15zł jest ważny przez 3 miesiące od daty otrzymania wiadomości, przy zakupach za minimum 150 zł. Do wykorzystania tylko w sklepie online. Nie łączy się z innymi promocjami. W celu skorzystania z rabatu, należy wprowadzić kod podczas procesu składania zamówienia. Kod zostanie wysłany na podany adres mailowy w ciągu 1 godziny od momentu zapisania się na newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HORTICO SA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. W celu otrzymywania informacji marketingowych w formie Newslettera, dostosowanych do moich preferencji na podstawie historii transakcji, działań w kanałach sprzedaży (np. pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, miejsce zamieszkania), w tym celu podaję mój adres e-mail. Przetwarzanie Państwa danych na potrzeby otrzymywania spersonalizowanych informacji marketingowych w formie Newslettera odbywa się na podstawie Państwa zgody, która może zostać w każdej chwili odwołana. Wycofanie zgody na otrzymywanie Newslettera nie wpływa na legalność wiadomości przesłanych na podany adres e-mail przed wycofaniem Państwa zgody. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka HORTICO SA z siedzibą We Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.
Zobacz nas na yoputube.com Zobacz nas na facebook.com Zobacz nas na instagram.com
do góry
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl