e-hortico.pl
71 727 62 2071 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00

UPL Syllit 544SC 1l

od: UPL
kod produktu: 5907772512128
  • Ogranicza rozwój chorób
  • Wspiera ochronę interwencyjną
  • Zapewnia działanie zapobiegawcze
  • Zawiera wysokie stężenie dodyny

 

Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby:
a) pełnoletnie
b) posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28 Ustawy o środkach ochrony roślin.
116,55 zł 116.55

Produkt niedostępny

ilość szt.
Chwilowy brak w magazynie
dostępność zapytaj o dostępność
Zamówienia telefoniczne
Zamówienia telefoniczne
poniedziałek-piątek 8-16
+48 71 727 62 20
Szczegóły

UPL Syllit 544SC 1l

Syllit 544 SC to profesjonalny środek grzybobójczy o działaniu kontaktowym, przeznaczony do zabezpieczania drzew owocowych przed najczęściej występującymi chorobami grzybowymi. Jego wysoka skuteczność wynika z obecności substancji czynnej dodyna 544 g/l (55,66%), zaliczanej do pochodnych guanidyny. Preparat przeznaczony jest dla użytkowników profesjonalnych i może być stosowany za pomocą opryskiwaczy sadowniczych samobieżnych, ciągnikowych oraz ręcznych, zawsze z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i obowiązujących przepisów.

Szerokie spektrum działania w sadach owocowych

Syllit 544 SC skutecznie chroni jabłonie, grusze, wiśnie, czereśnie i brzoskwinie, ograniczając rozwój chorób takich jak parch, drobna plamistość liści drzew pestkowych oraz kędzierzawość liści brzoskwini. Stosowany jest zarówno zapobiegawczo, jak i interwencyjnie, w zależności od warunków infekcji oraz fazy rozwojowej roślin.

Dawkowanie i stosowanie w poszczególnych gatunkach

  • Jabłoń, grusza – parch
    • Dawka jednorazowa: 1,25 l/ha
    • Zabieg wykonywać zapobiegawczo zgodnie z sygnalizacją lub po pojawieniu się pierwszych objawów choroby, od początku nabrzmiewania pąków liściowych (BBCH 01) do 60 dni przed zbiorem. Zabieg interwencyjny możliwy jest do 24–48 godzin po infekcji, w zależności od temperatury.
  • Wiśnia, czereśnia – drobna plamistość liści drzew pestkowych
    • Dawka jednorazowa: 1,25 l/ha
    • Stosować zapobiegawczo lub po wystąpieniu pierwszych objawów choroby, od początku fazy kwitnienia do momentu, gdy owoce osiągną 90% typowej wielkości (BBCH 60–79) oraz/lub po zbiorach.
  • Brzoskwinia – kędzierzawość liści
    • Dawka jednorazowa: 1,65 l/ha
    • Zabieg wykonywać od początku nabrzmiewania pąków liściowych do fazy pękania pąków i oddzielania pierwszych liści (BBCH 01–10) oraz/lub po zbiorach, od momentu przebarwienia lub opadania 50% liści do całkowitego ich opadu (BBCH 95–97).

Dane techniczne

Wymagane kwalifikacje dla ŚOR Tak

Bezpieczeństwo

 

 

Zapisz się do newslettera i odbierz
15 zł rabatu!

Otrzymuj porady na temat pielęgnacji ogrodu, nowości i rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

Kod rabatowy o wartości 15zł jest ważny przez 3 miesiące od daty otrzymania wiadomości, przy zakupach za minimum 150 zł. Do wykorzystania tylko w sklepie online. Nie łączy się z innymi promocjami. W celu skorzystania z rabatu, należy wprowadzić kod podczas procesu składania zamówienia. Kod zostanie wysłany na podany adres mailowy w ciągu 1 godziny od momentu zapisania się na newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HORTICO SA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. W celu otrzymywania informacji marketingowych w formie Newslettera, dostosowanych do moich preferencji na podstawie historii transakcji, działań w kanałach sprzedaży (np. pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, miejsce zamieszkania), w tym celu podaję mój adres e-mail. Przetwarzanie Państwa danych na potrzeby otrzymywania spersonalizowanych informacji marketingowych w formie Newslettera odbywa się na podstawie Państwa zgody, która może zostać w każdej chwili odwołana. Wycofanie zgody na otrzymywanie Newslettera nie wpływa na legalność wiadomości przesłanych na podany adres e-mail przed wycofaniem Państwa zgody. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka HORTICO SA z siedzibą We Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.
Zobacz nas na yoputube.com Zobacz nas na facebook.com Zobacz nas na instagram.com
do góry
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium