71 727 62 2071 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00
2211201149407.jpg
  • Oszczędzasz 7.5%

SYNTHOS Orkan 350 SL 20 l

od: Synthos Agro kod produktu: 2211201149407
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 943,93 zł

Środek chwastobójczy
Zwalcza roczne i wieloletnie chwasty liścienne i  dwuliścienne
Do stosowania nalistnego

UWAGA - produkt profesjonalny - wymaga zezwolenia Kupujący oświadcza, że jest pełnoletni i posiada przeszkolenie w zakresie stosowania profesjonalnych środków ochrony roślin oraz spełnia warunki określone w art. 28 ust.3 pkt.5. Ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r.
1 060,51 zł
980,59 zł
980.59
ilość
availability
Ostatnie sztuki w magazynie, zamów teraz!
ostatnie sztuki, zamów teraz
Zamówienia telefoniczne
Zamówienia telefoniczne
poniedziałek-piątek 8-16
+48 71 727 6220
Szczegóły

SYNTHOS Orkan 350 SL 20 l

Herbicyd Orkan 350 SL to płynny preparat przeznaczony do przygotowania roztworu wodnego, używanego w celu likwidacji zarówno jednorocznych, jak i wieloletnich chwastów o liściach szerokich i wąskich, występujących w sadach z drzewami owocowymi pestkowymi i ziarnkowymi. Aplikacja środka odbywa się poprzez bezpośrednie rozpylanie na liście chwastów, wykorzystując do tego celu opryskiwacze polowe, sadownicze z herbicydową belką rozpylającą lub ręczne opryskiwacze.

Działanie Orkan 350 SL polega na absorpcji przez liście chwastów, po czym substancja aktywna przenika do korzeni i rozłogów, hamując ich wzrost i rozwój. Pierwsze widoczne efekty działania tego środka pojawiają się po 7-14 dniach od zastosowania, a całkowite obumieranie chwastów następuje w ciągu około 30 dni.

Substancje czynne:

MCPA (związek z grupy fenoksykwasów) - 90 g/l (7,87 %)
Glifosat (związek z grupy kwasów aminofosfonowych) - 260 g/l (22,75 %)

Chwasty wrażliwe w dawce 5 l/ha: chwastnica jednostronna, starzec zwyczajny, tasznik pospolity, wiechlina roczna, gwiazdnica pospolita, komosa biała.

Chwasty wrażliwe w dawce 7-8 l/ha: bodziszek drobny, wierzbownica gruczołowata, perz właściwy, powój polny, rdest ptasi, skrzyp polny, ślaz zaniedbany, mniszek pospolity, perz właściwy, powój polny, rdest ptasi, skrzyp polny, ślaz zaniedbany.

Stosowanie:

Jabłoń

Maksymalna dawka dla jednorazowego zastosowania: 8 l/ha.
Zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 5 - 8 l/ha.

Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym: 1.

Zalecana ilość wody: 300 l/ha

Zalecane opryskiwanie: średniokropliste.

Grusza, wiśnia, czereśnia, śliwa, brzoskwinia, morela

Maksymalna dawka dla jednorazowego zastosowania: 8 l/ha.
Zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 5 - 8 l/ha.

Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym: 1.

Zalecana ilość wody: 300 l/ha.

Zalecane opryskiwanie: średniokropliste.

Opakowanie: 20 l

Producent: SYNTHOS


Rzeczywisty wygląd towaru może różnić się od tego, który widnieje na zdjęciach.

Opinie klientów (0)
Twoja ocena: 0
Zapisz się do newslettera i odbierz
15 zł rabatu!

Otrzymuj porady na temat pielęgnacji ogrodu, nowości i rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

Kod rabatowy o wartości 15zł jest ważny przez 3 miesiące od daty otrzymania wiadomości, przy zakupach za minimum 150 zł. Do wykorzystania tylko w sklepie online. Nie łączy się z innymi promocjami. W celu skorzystania z rabatu, należy wprowadzić kod podczas procesu składania zamówienia. Kod zostanie wysłany na podany adres mailowy w ciągu 1 godziny od momentu zapisania się na newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HORTICO SA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. W celu otrzymywania informacji marketingowych w formie Newslettera, dostosowanych do moich preferencji na podstawie historii transakcji, działań w kanałach sprzedaży (np. pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, miejsce zamieszkania), w tym celu podaję mój adres e-mail. Przetwarzanie Państwa danych na potrzeby otrzymywania spersonalizowanych informacji marketingowych w formie Newslettera odbywa się na podstawie Państwa zgody, która może zostać w każdej chwili odwołana. Wycofanie zgody na otrzymywanie Newslettera nie wpływa na legalność wiadomości przesłanych na podany adres e-mail przed wycofaniem Państwa zgody. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka HORTICO SA z siedzibą We Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.
Zobacz nas na yoputube.com Zobacz nas na facebook.com Zobacz nas na instagram.com
do góry
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl