663 877 773
pn-pt od 8.00 do 16.00

Podkorzeń Aqua B 20 ml

producent: HIMAL
kod produktu: 5904327000215.
Oceń produkt: 0

Środek poprawiający właściwości gleby i umożliwiający znacznie lepsze warunki wzrostu oraz rozwoju roślin.

Produkt w magazynie
Twoje zamówienie wyślemy w 24 godziny w magazynie
Kosz dostawy: od 10.49 zł
Cena brutto: 6,95 zł / szt. 6.95
ilość szt.
lub zamów telefonicznie
+48 663 877 773
poniedziałek-piątek 8-16
Opis

Podkorzeń B Aqua

Jest preparatem, który znacznie poprawia właściwości gleby i umożliwia świetne warunki wzrostu i rozwoju roślin po ich przesadzaniu, czy po siewie. W składzie preparatu znajdziemy składniki humusowe, a także żywe kultury mikroflory, które są korzystne dla roślin. Nalezy używać wyłącznie wodę bez chloru, ponieważ nie niszczy mikroflory

Preparat dopuszczony do upraw ekologicznych NE/109/2009

Zakres, dawka, sposób oraz terminy stosowania:
Z powodzeniem można stosować w uprawach roślin polowych i ozdobnych. 

  • Do sadzonek zielonych: Przed posadzeniem rośliny lub sadzonki należy wykonać wgłębienie, a następnie wsypać pół łyżeczki (lub więcej) preparatu, posadzić roślinę, przysypać, obściskać podłoże i podlać.
  • Przesadzanie roślin o odkrytych korzeniach i pędów: należy wymieszać 250ml preparatu z 0,5l wody i pozostawić na 30 min. Korzenie roślin, które zamierza się przesadzać należy namoczyć w powstałej zawiesinie i sadzić w przygotowane dołki.
  • Rośliny doniczkowe: Aby wzbogać podłoże roślin doniczkowych, powinno się wymieszać jedną część preparatu z 4 częściami podłoża.
  • Przesadzanie roślin z bryłą podłoża: 1 łyżkę stołową preparatu należy umieścić tuż pod bryła podłoża, następnie podlać woda i posadzić roślinę.
  • Kłącza i rośliny cebulowe: 1-2 łyżek stołowych preparatu należy wspypać pod roślinę, podlać wodą i posadzić roślinę.
  • Drzewa i krzewy: w zależności od rośliny należy wsypać od 150-250ml preparatu bezpośrednio pod korzenie. Można również Podkorzeń wymieszać z dwu- lub czterokrotną ilością podłoża, podlać około 4 l wody oraz posadzić roślinę
     

Opakowanie: 
20ml

 

 

 

Opinie o produkcie (0)
Newsletter
Posiadamy zaufane opinie naszych klientów Dostawa nawet w 24H Szybkie i bezpieczne płantności PayU Rzetelna Firma Gazela biznesu
HORTICO jest Rzetelną firmą! HORTICO posiada Zaufane Opinie!
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl