71 727 62 2071 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00

CIECH Faworyt 300 SL 250 ml

od: CIECH kod produktu: 2031710594655

Środek chwastobójczy
Produkt w postaci koncentratu rozpuszczalnego w wodzie
Do stosowania nalistnie

UWAGA - produkt profesjonalny - wymaga zezwolenia Kupujący oświadcza, że jest pełnoletni i posiada przeszkolenie w zakresie stosowania profesjonalnych środków ochrony roślin oraz spełnia warunki określone w art. 28 ust.3 pkt.5. Ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r.
66,68 zł 66.68
ilość
availability
Produkt w magazynie
w magazynie
Zamówienia telefoniczne
Zamówienia telefoniczne
poniedziałek-piątek 8-16
+48 71 727 6220
Szczegóły

CIECH Faworyt 300 SL 250 ml 

Faworyt 300 SL 1L jest herbicydem w postaci koncentratu, przeznaczonym do przygotowania roztworu wodnego i stosowania nalistnie. Ten środek jest skuteczny w powschodowym zwalczaniu chwastów, szczególnie z rodziny rumianowatych i ostrożnia polnego, a także innych dwuliściennych chwastów. Można go używać w uprawach takich jak pszenica ozima, rzepak ozimy i burak cukrowy

Substancja czynna: Chlopyralid (substancja z grupy pochodnych kwasu karboksylowego) – 300 g/l (25,8%)

Chwasty wrażliwe: chaber bławatek, dymnica pospolita, maruna bezwonna, ostrożeń polny, psianka czarna, rdest plamisty, rumian polny, starzec zwyczajny.

Chwasty odporne: chwastnica jednostronna, fiołek polny, gwiazdnica pospolita, jasnota purpurowa, komosa biała, mak polny, niezapominajka polna, przytulia czepna, rdest kolankowaty, rdest powojowy, rdest ptasi, tasznik pospolity.

Dawkowanie i stosowanie:

Rzepak ozimy
Środek stosować wiosną w momencie ruszenia wegetacji, jednak nie później, niż do rozpoczęcia tworzenia przez rośliny rzepaku pąków kwiatowych.

Maksymalna dawka dla jednorazowego zastosowania: 0,4 l/ha
Zalecana dawka do jednorazowego stosowania: 0,3-0,4 l/ha
Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym – 1

Pszenica ozima
Środek stosować wiosną w fazie krzewienia pszenicy.

Maksymalna dawka dla jednorazowego zastosowania: 0,4 l/ha
Zalecana dawka dla jednorazowego stosowania: 0,3-0,4 l/ha
Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym – 1

Burak cukrowy
Środek stosować w fazie rozwoju liści buraka (2 do 4 liści)

Maksymalna dawka dla jednorazowego zastosowania: 0,3 l/ha
Zalecana dawka do jednorazowego stosowania: 0,3 l/ha
Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym – 1

Opakowanie: 250 ml

Producent: Ciech


Rzeczywisty wygląd towaru może różnić się od tego, który widnieje na zdjęciach.

Opinie klientów (0)
Twoja ocena: 0
Zapisz się do newslettera i odbierz
15 zł rabatu!

Otrzymuj porady na temat pielęgnacji ogrodu, nowości i rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

Kod rabatowy o wartości 15zł jest ważny przez 3 miesiące od daty otrzymania wiadomości, przy zakupach za minimum 150 zł. Do wykorzystania tylko w sklepie online. Nie łączy się z innymi promocjami. W celu skorzystania z rabatu, należy wprowadzić kod podczas procesu składania zamówienia. Kod zostanie wysłany na podany adres mailowy w ciągu 1 godziny od momentu zapisania się na newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HORTICO SA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. W celu otrzymywania informacji marketingowych w formie Newslettera, dostosowanych do moich preferencji na podstawie historii transakcji, działań w kanałach sprzedaży (np. pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, miejsce zamieszkania), w tym celu podaję mój adres e-mail. Przetwarzanie Państwa danych na potrzeby otrzymywania spersonalizowanych informacji marketingowych w formie Newslettera odbywa się na podstawie Państwa zgody, która może zostać w każdej chwili odwołana. Wycofanie zgody na otrzymywanie Newslettera nie wpływa na legalność wiadomości przesłanych na podany adres e-mail przed wycofaniem Państwa zgody. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka HORTICO SA z siedzibą We Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.
Zobacz nas na yoputube.com Zobacz nas na facebook.com Zobacz nas na instagram.com
do góry
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl