71 727 62 2071 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00
2211201219902.jpg
  • Niedostępny

CIECH FENUXAR 69 EW 1L

od: CIECH kod produktu: 2211201219902

Produkt chwastobójczy
Zwalcza chwasty jednoliścienne
Wysoka skuteczność

UWAGA - produkt profesjonalny - wymaga zezwolenia Kupujący oświadcza, że jest pełnoletni i posiada przeszkolenie w zakresie stosowania profesjonalnych środków ochrony roślin oraz spełnia warunki określone w art. 28 ust.3 pkt.5. Ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r.
122,85 zł 122.85
ilość
availability
Chwilowy brak w magazynie
zapytaj o dostępność
Zamówienia telefoniczne
Zamówienia telefoniczne
poniedziałek-piątek 8-16
+48 71 727 6220
Szczegóły

CIECH FENUXAR 69 EW 1L 

Fenuxar 69EW to selektywny herbicyd, który jest aplikowany bezpośrednio na liście roślin i działa w całym ich systemie. Jest on przeznaczony do używania z opryskiwaczami polowymi, zarówno samobieżnymi, jak i tymi ciągnionymi przez traktory.

Preparat ten zawiera składnik aktywny, który jest inhibitorem enzymu karboksylazy acetylokoenzymu A (ACCazy), kluczowego w procesie biosyntezy kwasów tłuszczowych. Po zaaplikowaniu na liście, substancja czynna jest transportowana do kluczowych obszarów roślin, takich jak stożki wzrostu pędów i korzeni. Efekty stosowania środka, zależne od warunków atmosferycznych, zazwyczaj stają się widoczne w ciągu 2-4 tygodni. Pierwszym sygnałem działania jest zatrzymanie wzrostu roślin, a następnie pojawiają się zmiany w kolorze liści, takie jak antocyjanowe zabarwienie lub chloroza i czerwienienie, szczególnie u młodych liści blisko pochew liściowych lub kolanka. Środek prowadzi do zasychania i obumierania roślin, zaczynając od ich wierzchołków wzrostu. Jest najbardziej efektywny w zwalczaniu chwastów jednoliściennych od fazy liścieni do fazy krzewienia.

Substancja czynna: Fenoksaprop-P-etylu (związek z grupy arylofenoksykwasów propionowych) - 69 g/l (6,69%)

Chwasty wrażliwe w zastosowaniu pojedynczo:

- Zboża ozime: miotła zbożowa
- Zboża jare: chwastnica jednostronna, miotła zbożowa, owies głuchy

Chwasty wrażliwe w zastosowaniu w mieszance:

- Zboża ozime: gwiazdnica pospolita, maruna bezwonna, miotła zbożowa, przetacznik polny, przytulia czepna, tasznik pospolity, tobołki polne,
- Zboża jare: chwastnica jednostronna, gwiazdnica pospolita, komosa biała, maruna bezwonna, miotła zbożowa, owies głuchy, przytulia czepna, tasznik pospolity, tobołki polne.

Pszenica ozima, pszenżyto ozime

Maksymalna dawka dla jednorazowego zastosowania: 1,2 l/ha.
Zalecana dawka dla jednorazowego stosowania: 1,0 - 1,2 l/ha.
Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym: 1.
Zalecana ilość wody: 200-300 l/ha.

Jęczmień jary, pszenica jara

Maksymalna dawka dla jednorazowego zastosowania: 1,0 l/ha.
Zalecana dawka dla jednorazowego stosowania: 0,8-1,0 l/ha.
Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym: 1.
Zalecana ilość wody: 200-300 l/ha.

Opakowanie: 1 l

Producent: Ciech


Rzeczywisty wygląd towaru może różnić się od tego, który widnieje na zdjęciach.

Opinie klientów (0)
Twoja ocena: 0
Zapisz się do newslettera i odbierz
15 zł rabatu!

Otrzymuj porady na temat pielęgnacji ogrodu, nowości i rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

Kod rabatowy o wartości 15zł jest ważny przez 3 miesiące od daty otrzymania wiadomości, przy zakupach za minimum 150 zł. Do wykorzystania tylko w sklepie online. Nie łączy się z innymi promocjami. W celu skorzystania z rabatu, należy wprowadzić kod podczas procesu składania zamówienia. Kod zostanie wysłany na podany adres mailowy w ciągu 1 godziny od momentu zapisania się na newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HORTICO SA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. W celu otrzymywania informacji marketingowych w formie Newslettera, dostosowanych do moich preferencji na podstawie historii transakcji, działań w kanałach sprzedaży (np. pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, miejsce zamieszkania), w tym celu podaję mój adres e-mail. Przetwarzanie Państwa danych na potrzeby otrzymywania spersonalizowanych informacji marketingowych w formie Newslettera odbywa się na podstawie Państwa zgody, która może zostać w każdej chwili odwołana. Wycofanie zgody na otrzymywanie Newslettera nie wpływa na legalność wiadomości przesłanych na podany adres e-mail przed wycofaniem Państwa zgody. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka HORTICO SA z siedzibą We Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.
Zobacz nas na yoputube.com Zobacz nas na facebook.com Zobacz nas na instagram.com
do góry
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl