71 727 62 2071 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00
Bormax_1L.jpg
  • Oszczędzasz 11%

Bormax mikro 1,0l

od: INTERMAG kod produktu: 5901179071455
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 25,72 zł

INTERMAG Bormax mikro:

 

  • bardzo dobrze przyswajalny
  • dolistny nawóz
  • duża zawartość boru
28,90 zł
25,72 zł
25.72
ilość
availability
Produkt w magazynie
w magazynie
Zamówienia telefoniczne
Zamówienia telefoniczne
poniedziałek-piątek 8-16
+48 71 727 6220
Szczegóły

INTERMAG Bormax mikro 1,0l

 


INTERMAG BORMAX mikro jest dolistnym nawozem płynnym, który zawiera aż 150g boru (B) w 1 litrze w formie boroetanoloaminy. Bor, który znajduje się w nawozie lepiej się wchłania i jest szybciej wchłaniamy przez rośliny niż bor dostarczany w innych formach.

 

BORMAX używany profilaktycznie przy roślinach o wysokich wymaganiach w stosunku do boru (rośliny kapustowate, buraki, ziemniak, drzewa i krzewy owocowe, truskawka, warzywa korzeniowe) to najefektywniejsze źródło boru. Nawóz jest potrzebny, szczególnie gdy warunki glebowe nie sprzyjają dostarczaniu tego składnika roślinom.  

Nawóz, który jest używany w dawce oraz terminie rekomendowanym przez program nawożenia chroni przed powstaniem niedoboru boru.

BORMAX używany w sposób interwencyjny niweluje niedobory boru oraz ogranicza niekorzystne skutki wystąpienia okresowego niedoboru. Oprysk interwencyjny należy wykonać, gdy dostrzeżemy widoczne objawy niedoboru boru, lub gdy wyniki analizy materiału roślinnego przedstawiają niedostatek tego składnika. 

 

Bor znajdujący się w nawozie BORMAX ma pozytywny wpływ na jakość oraz wielkość plonów. 

Działa m.in. na:

  • odpowiedni wzrost oraz rozwój najmłodszych części roślin
  • właściwy proces zapłodnienia kwiatów
  • usprawnia pobieranie substancji odżywczych
  • poprawę jakości plonów
  • zwiększoną jędrność owoców
  • poprawienie odporności roślin na warunki stresowe

 

Stosowanie

Nawóz BORMAX jest nawozem dolistnym w formie roztworu wodnego. Dodatkowo można go używać z innymi substancjami, po zrobieniu testu, który potwierdzi możliwość mieszania substancji.

 

Składniki      g/l %       (m/m)
Bor (B)           150          11,0

 

BORMAX zakwalifikowany jest do stosowania w rolnictwie ekologicznym pod numerem NE/104/2008.

 

OPAKOWANIE: 1 L


Rzeczywisty wygląd towaru może różnić się od tego, który widnieje na zdjęciach.

Opinie klientów (0)
Twoja ocena: 0
Zapisz się do newslettera i odbierz
15 zł rabatu!

Otrzymuj porady na temat pielęgnacji ogrodu, nowości i rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

Kod rabatowy o wartości 15zł jest ważny przez 3 miesiące od daty otrzymania wiadomości, przy zakupach za minimum 150 zł. Do wykorzystania tylko w sklepie online. Nie łączy się z innymi promocjami. W celu skorzystania z rabatu, należy wprowadzić kod podczas procesu składania zamówienia. Kod zostanie wysłany na podany adres mailowy w ciągu 1 godziny od momentu zapisania się na newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HORTICO SA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. W celu otrzymywania informacji marketingowych w formie Newslettera, dostosowanych do moich preferencji na podstawie historii transakcji, działań w kanałach sprzedaży (np. pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, miejsce zamieszkania), w tym celu podaję mój adres e-mail. Przetwarzanie Państwa danych na potrzeby otrzymywania spersonalizowanych informacji marketingowych w formie Newslettera odbywa się na podstawie Państwa zgody, która może zostać w każdej chwili odwołana. Wycofanie zgody na otrzymywanie Newslettera nie wpływa na legalność wiadomości przesłanych na podany adres e-mail przed wycofaniem Państwa zgody. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka HORTICO SA z siedzibą We Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.
Zobacz nas na yoputube.com Zobacz nas na facebook.com Zobacz nas na instagram.com
do góry
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl