71 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00

BAYER Deltam (zamiennik Decis Ogród 015 EW )30 ml

producent: BAYER
kod produktu: 5908229369777
Ocena klientów: 4.5

BAYER Deltam:

 

  • najszybciej działający środek biobójczy
  • wydajny
  • długotrwały efekt
Produkt w magazynie
Twoje zamówienie wyślemy w 24 godziny w magazynie
Kosz dostawy: od 10.49 zł
Cena brutto: 14,56 zł / szt. 14.56
ilość szt.
lub zamów telefonicznie
+48 71 727 6220
poniedziałek-piątek 8-16
Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie.
Opis

BAYER Deltam (Decis Ogród 015 EW) 30 ml

 

BAYER Deltam to środek, który służy do zwalczania mszyc, stonki ziemniaczanej, kwieciaków i innych szkodników. Preparat ten jest koncentratem do rozcieńczenia z wodą, którego zadaniem jest ochrona roślin ozdobnych, warzyw i owoców w gruncie i pod osłonami.

Deltam działa już po 15 minutach od oprysku, a efekt oprysku jest widoczny już po godzinie od zastosowania.

Preparat ten jest środkiem biobójczym-należy zachować wszelkie środki ostrożności i zapoznać się z treścią ulotki oraz etykietą produktu. 

Deltam najlepsze działanie ma w temperaturze poniżej 20°C. Gdy temperatura jest wyższa zaleca się oprysk robić wieczorem, co wydłuży działanie produktu.

Gdy zwalczane są szkodniki ssące należy dokładnie opryskać każdą część rośliny stworzonym roztworem.

Okres karencji: Okres od ostatniego zastosowania środka do dnia zbioru rośliny uprawnej: ziemniak, jabłoń, kapusta głowiasta biała – 7 dni; truskawka, pomidor – 3 dni; rośliny ozdobne – nie dotyczy
Powierzchnia stosowania (m2): 600

Zawartość Substancji Czynnych: deltametryna (związek z grupy pyretroidów) – 15 g/l (1,5%)

Środki ostrożności
Przed zastosowaniem środka na rośliny ozdobne na każdej uprawianej po raz pierwszy odmianie wykonać próbny zabieg w celu sprawdzenia, czy w ciągu 7 dni nie wystąpiły objawy uszkodzenia roślin.
Nie jeść, nie pić, nie palić podczas używania produktu.
Stosować rękawice ochronne (nitrylowe), ochronę oczu, ochronę twarzy oraz odzież ochronną, zabezpieczającą przed oddziaływaniem środków ochrony roślin w trakcie przygotowywania cieczy roboczej oraz w trakcie wykonywania zabiegu.

Strategia zarządzania odpornością

Produkt nie może być używany więcej niż 2 razy w okresie wegetacji rośliny chronionej, w przypadku ochrony ziemniaka i pomidora preparat może być użyty tylko 1 raz w sezonie. W przypadku dwóch zabiegów należy pamiętać o przemiennym stosowaniu insektycydów i drugi zabieg wykonać innym środkiem, którego substancja czynna należy do grupy chemicznej o odmiennym mechanizmie działania. Dopiero trzeci zabieg można ponownie wykonać środkiem Deltam.
W celu ochrony pszczół i innych owadów zapylających nie stosować:

  • na rośliny uprawne w czasie kwitnienia
  • w uprawie chronionej występują kwitnące chwasty
  • w miejscach, gdzie pszczoły mają pożytek (spadź), a także na roślinach, których kwitnienie może rozpocząć się przed upływem okresu prewencji
  • okres prewencji dla pszczół – 24 h – w przypadku, gdy środek stosowany jest dwukrotnie w sezonie wegetacyjnym w dawce równej lub wyższej niż 4,1 ml/100 m2 lub jednorazowo w dawce równej lub wyższej niż 6,6 ml/100 m2

OPAKOWANIE: 30 ML

Opinie o produkcie (0)
Newsletter
Posiadamy zaufane opinie naszych klientów Dostawa nawet w 24H Szybkie i bezpieczne płantności PayU Rzetelna Firma Gazela biznesu
HORTICO jest Rzetelną firmą! HORTICO posiada Zaufane Opinie!
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl