e-hortico.pl
71 727 62 2071 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00

BASF Discus 500WG 0,2kg

od: BASF
kod produktu: 4014348616096
Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie.
UWAGA – produkt profesjonalny – prześlij skan Zaświadczenia o ukończeniu szkolenia na [email protected] Kupujący oświadcza, że jest pełnoletni i posiada przeszkolenie w zakresie stosowania profesjonalnych środków ochrony roślin oraz spełnia warunki określone w art. 28. Ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r.
181,66 zł 181.66

Produkt niedostępny

ilość szt.
Ostatnie sztuki w magazynie, zamów teraz!
dostępność ostatnie sztuki, zamów teraz
Zamówienia telefoniczne
Zamówienia telefoniczne
poniedziałek-piątek 8-16
+48 71 727 62 20
Szczegóły

Discus 500 WG

Preparat o działaniu grzybobójczym, jest w formie granulatu, przeznaczony do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu quasi-układowym, należy stosować zapobiegawczo i interwencyjnie w ochronie jabłonie przed chorobami grzybowymi. Substancja czynna preparatu rozprzestrzenia się poprzez dyfuzję w fazie gazowej na liściach

Stosowanie

  1. JABŁOŃ
    • parch jabłoni - zalecana dawka: preparat 0,2kg/woda 205-750l/ha
    • mączniak jabłoni - zalecana dawka: preparat 0,2kg/woda 205-750l/ha

Terminy                              

  • Powtarzanie zabiegu: 7-10 dni
  • Okres karencji: 28 dni
  • Termin ważności: 2 lata
     

Uwagi

Zapobieganie odporności -  preparat można stosować w mieszaninie ze środkiem Delan 700 WG, w celu zapobiegania pojawieniu się odpornych form parcha.

Sporządzanie cieczy użytkowej
Ustaloną wcześniej ilość preparatu wsypać do opryskiwacza, napełnionego po części wodą (z włączonym mieszadłem), następnie uzupełnić wodę i wymieszać mechanicznie w przypadku opryskiwaczy bez mieszadeł.

Środki ostrożności
Stosować odzież ochronną oraz rękawice ochronne.

Preparat jest bezpieczny dla pszczół. 

 

 

Dane techniczne

Wymagane kwalifikacje dla ŚOR Nie

Bezpieczeństwo

Opinie klientów (0)

ocena: 0
Zapisz się do newslettera i odbierz
15 zł rabatu!

Otrzymuj porady na temat pielęgnacji ogrodu, nowości i rabaty dostępne tylko dla subskrybentów.

Kod rabatowy o wartości 15zł jest ważny przez 3 miesiące od daty otrzymania wiadomości, przy zakupach za minimum 150 zł. Do wykorzystania tylko w sklepie online. Nie łączy się z innymi promocjami. W celu skorzystania z rabatu, należy wprowadzić kod podczas procesu składania zamówienia. Kod zostanie wysłany na podany adres mailowy w ciągu 1 godziny od momentu zapisania się na newslettera. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HORTICO SA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. W celu otrzymywania informacji marketingowych w formie Newslettera, dostosowanych do moich preferencji na podstawie historii transakcji, działań w kanałach sprzedaży (np. pliki cookie, preferowane sposoby zakupu), danych socjodemograficznych (np. płeć, wiek, miejsce zamieszkania), w tym celu podaję mój adres e-mail. Przetwarzanie Państwa danych na potrzeby otrzymywania spersonalizowanych informacji marketingowych w formie Newslettera odbywa się na podstawie Państwa zgody, która może zostać w każdej chwili odwołana. Wycofanie zgody na otrzymywanie Newslettera nie wpływa na legalność wiadomości przesłanych na podany adres e-mail przed wycofaniem Państwa zgody. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka HORTICO SA z siedzibą We Wrocławiu przy ul. Giełdowej 12h, 52-437 Wrocław. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.
Zobacz nas na yoputube.com Zobacz nas na facebook.com Zobacz nas na instagram.com
do góry
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium