71 727 62 20
pn-pt od 8.00 do 16.00

Skuteczne środki na chwasty

Nie możesz sobie poradzić z wciąż pojawiającymi się chwastami? Skorzystaj ze skutecznych środków ochrony roślin oferowanych w naszym sklepie internetowym. Oferujemy skuteczne preparaty na chwasty, które możesz bezpiecznie stosować w swoim przydomowym ogrodzie. Oferujemy tylko sprawdzone produkty takich producentów jak Bros, BEST-PEST, Substral, Glotox, Agrecol i wiele innych.

Jak pozbyć się chwastów z trawnika?

Chwasty w ogrodzie to problem dotykający niemal każdego ogrodnika. Rozprzestrzeniają się one poza kontrolą, czerpiąc składniki odżywcze z gleby, ograniczają rozwój roślin uprawnych i ozdobnych. Do najczęściej występujących chwastów zaliczyć możemy babkę lancetowatą, perz, koniczynę, pokrzywę, czy mniszka pospolitego. Chwastów możemy się pozbywać mechanicznie, usuwając narzędziami ogrodniczymi z ziemi całą roślinę (część naziemną i podziemną!) lub chemicznie, stosując skuteczne środki chwastobójcze selektywne lub nieselektywne. Należy pamiętać, że w zależności od typu wybranego preparatu chwastobójczego oraz sposobu jego użycia, pierwsze efekty mogą pojawić się nawet po kilkunastu godzinach (herbicydy kontaktowe) ale może to być nawet tydzień lub dwa od zastosowania, jak to ma miejsce w przypadku herbicydów układowych.

AGROSAR 360 SL 1 L

AGROSAR 360 SL 1 L

producent: CIECH
cena: 34,99 zł
  • nowość
Newsletter
Posiadamy zaufane opinie naszych klientów Dostawa nawet w 24H Szybkie i bezpieczne płantności PayU Rzetelna Firma Gazela biznesu
do góry
HORTICO jest Rzetelną firmą! HORTICO posiada Zaufane Opinie!
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl