663 877 773
pn-pt od 8.00 do 16.00

Preparaty do odśnieżania

Produkty do odśnieżania sklep

Nie chcesz, aby znowu zima Cię zaskoczyła ? Śnieg zasypał całą drogę, chodnik, parking ? Mamy rozwiązanie !

Do utrzymania dróg, chodników, parkingów, placów, w okresie zimowym,  w którym często występują obfite opady śniegu, niezbędne są odpowiednie preparaty do odśnieżania. W naszej ofercie znajdziesz sól drogową, chlorek magnezu oraz chlorek wapnia. Środki te skutecznie roztopią śnieg oraz oblodzenia, podniosą bezpieczeństwo na drogach, chodnikach, czy innych często uczęszczanych miejscach. 

Chlorek wapnia - skutecznie roztapia lód i śnieg a dodatkowo działa w bardzo niskich temperaturach, i jest bezpieczny dla środowiska. Doskonały w przypadku silnych mrozów.

Chlorek magnezu - nie tylko jest bardzo wydajny i skuteczny w roztapianiu lodu i śniegu, ale jest jednocześnie bardzo bezpieczny dla środowiska. Środek ten nie wyrządza szkód roślinom, zwierzętom a także kostce brukowej, samochodom czy butom. 

Sól drogowa - najbardziej popularny środek do utrzymania dróg, ulic, chodników w okresie zimowym. Jej główny atut to podniesienie bezpieczeństwa. Sól oferowana w naszym sklepie ma stosowne atesty i opinie.

Newsletter
Posiadamy zaufane opinie naszych klientów Dostawa nawet w 24H Szybkie i bezpieczne płantności PayU Rzetelna Firma Gazela biznesu
do góry
HORTICO jest Rzetelną firmą! HORTICO posiada Zaufane Opinie!
e-HORTICO.pl jest dostosowane do urządzeń mobilnych! Ten sklep dostosowany jest do wyświetlania na urządzeniach o rozdzielczości większej niż 320px!
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl